reklama
CNN Prima News rybář

rybář

Výpis příspěvků ke štítku „rybář“

OBRAZEM: Rus tahá z moře podivné stvůry. Jedna z vylovených ryb připomíná cheeseburger

4. prosince 2021 14:06

Ruský rybář Roman Fedorcov se na sociálních sítích stává velmi populární osobou. Prezentuje tam totiž své úlovky, které leckoho ohromí. Ne svojí velikostí a váhou, ale mnohdy děsivým či absurdním vzhledem. Příspěvky mořského „lovce“ ukazují, jak bohatým a stále ještě poměrně neprobádaným světem je život pod hladinou.

Hele, nepomlouvej mě! Rozhovor rybáře stěžujícího si na lachtany přerušil právě lachtan

27. června 2021 06:39

Pláž kolem chilského města Tomé v oblasti Bío Bío okupuje už téměř měsíc na 3000 lachtanů hřivnatých. Na jejich přítomnost si chtěl v televizním rozhovoru postěžovat místní rybář, kterému vadí, že s tímto „lachtaním morem“ nikdo nic nedělá. Ovšem přerušil ho právě lachtan, který si otevřel branku v plotě kolem pláže a přišel se podívat, proč ho dotyčný pomlouvá, napsal zpravodajský server Daily Mail.

Čech, který opravil starou polární loď: Na moři poznáte hned, kdo je jen kecálek

13. prosince 2020 08:23

Petr Kos jezdil rok co rok rybařit na Aljašku. Lovil lososy z vln, které jednou připomínaly mrazivé zrcadlo, jindy kopaly jak splašený kůň. Na druhé straně světa se učil od starých mořských vlků. A že to byli také chlapi od Vltavy, okoukal u nich, že člověk se nemusí bát bouří, dřiny, ani klukovských snů. I díky nim si troufnul na další dobrodružství: V Norsku koupil tuleňářskou loď z roku 1907, opravil ji a chystá se podnikat výpravy jak po její historii, tak po osamělých polárních krajích.

reklama