CNN Prima News rybář

rybář

Výpis příspěvků ke štítku „rybář“

Žraloci rybářům sežrali úlovek, pak zaútočili na loď. To jsem ještě neviděl, žasl člen posádky

Na sociálních sítích se šíří dramatické video, které natočil rybář u mysu Canaveral. Skupina žraloků tam obklíčila loď a začala útočit na její motor. Na kovovém krytu zůstaly otisky zubů, popsal majitel společnosti Fin & Fly Fishing Charters vlastnící loď Jamie Glasner. Rybář uvedl, že za svou dvacetiletou kariéru nikdy nic podobného neviděl.

Dramatické záběry: Na kajakáře vyskočil třímetrový žralok. Jsem hloupý, vyčítá si muž

Hrůzný zážitek má za sebou Matthew Gorne, který se v pondělí vydal na svém kajaku rybařit do zátoky Port Augusta v jižní Austrálii. Jeho poklidný výlet ovšem narušil obávaný predátor. V blízkosti kajaku se totiž vynořil asi třímetrový bílý žralok, který se pokoušel čelistmi zmocnit jeho pádla. Gorne celý incident natočil na kameru GoPro a poté zveřejnil na sociálních sítích.

Šokovaní lidé na pláži sledovali zápas muže se žralokem. Dramatický boj zachytilo video

Šokující pohled se naskytl lidem na pláži Fire Island u Long Islandu v New Yorku. Muž za ocas vytahoval z vody žraloka, kterého nedopatřením ulovil. Zvíře se však vzpouzelo a hrozilo, že zachránce zraní. Přesto se ho pokoušel osvobodit. Někteří lidé se ale domnívají, zřejmě i kvůli nedávným útokům mořských predátorů, že chtěl rybář zvířeti ublížit.

Co to, ku*va, je? Šokovaný muž natočil obrovského žraloka, připlaval mu přímo k člunu

Zajímavý zážitek má za sebou 32letý Alex Nel. Když byl o víkendu rybařit, narazil poblíž britského pobřeží na čtyřmetrového žraloka. Ze záběrů, které pořídil, je patrné, že paryba připlavala až těsně k jeho člunu. Ve stejné oblasti zaznamenali lidé na začátku července jiného velkého žraloka přímo u pláže. Oba případy se obešly bez komplikaci, jednalo se totiž zřejmě o druhy, které pro člověka nepředstavují nebezpečí.