CNN Prima News sbírka

sbírka

Výpis příspěvků ke štítku „sbírka“

Zpěvák Aleš procestoval téměř celý svět, poté náhle zemřel. Přátelé založili sbírku

2. června 2023 10:29

Muziku měl rád Aleš Procházka už od dětství. I proto se jí věnoval celý svůj život a díky svému talentu procestoval téměř celý svět. V pátek 21. dubna však přišla zdrcující zpráva. Známý operní pěvec náhle zemřel. Zůstali po něm manželka s malým synem. Přátelé zesnulého umělce se jim rozhodli pomoci a založili proto sbírku.

Pomoc za milion. Ročního Tea a čtyřletého Nikolase trápí vážné problémy, projeďte se pro ně

1. června 2023 19:19

Spojte příjemné s užitečným. Takový je záměr charitativně-sportovního projektu, který vznikl ve spolupráci stavební skupiny PSG a spolku Srdce na pravém místě. Celorepubliková veřejná výzva – která začala 1. a končí 30. června – má za cíl vybrat milion korun pro dva zdravotně znevýhodněné chlapečky: ročního Tea a čtyřletého Nikolase. Druhým milníkem je 100 tisíc kilometrů, kteří účastníci společně najedou – ať už na kole, koloběžce nebo bruslích. Zapojíte se i vy?

V žalostném stavu našel novou rodinu, vyhráno ale nemá. Kocoura Miloše čeká náročná léčba

23. května 2023 14:13

Hledal pomoc, našel však mnohem více. Když se nálezci ujali kocoura, kterého pojmenovali Miloš, věděli, že jeho život nebyl a ani nebude jednoduchý. Přesto se nevzdávají a doufají, že s řádnou veterinární péčí se zuboženému zvířeti uleví. Miloše však čeká dlouhá cesta, která může být finančně velmi náročná. Noví majitelé se proto obrací s žádostí o pomoc na veřejnost.

Lidé je týrali a nestarali se, psí seniory nechtějí ani útulky. Organizace prosí o pomoc

20. května 2023 07:18

Dožili se pokročilého věku, avšak jejich život nebyl zrovna jednoduchý. Řeč je o psích seniorech, kteří neměli to štěstí na láskyplný domov s dostačující péčí a pozorností. Vzhledem k jejich vysokému věku je odmítají nejen lidé, ale také útulky. Do péče si je proto bere organizace Pes senior, která se o nebohá zvířata stará. Jelikož jsou však náklady vysoké, prosí o pomoc veřejnost.

Zemřel v objetí milované ženy. Milana zničil nádor na stehenní kosti, rodina teď prosí o pomoc

18. května 2023 11:56

Milan a Veronika se poznali na rozlučce kamaráda. Už od první chvíle mezi nimi přeskočila jiskra, která se brzy změnila v opravdovou lásku. Vzali se, pořídili si děti a začali budovat svůj vysněný dům. Před dvěma lety však bylo jejich štěstí narušeno. Milanovi byl diagnostikován nádor, který zasahoval do stehenní kosti. Otec dvou dětí v březnu letošního roku zemřel v objetí své milované ženy. Aby ulehčila Veronice a jejím dětem trápení, založila její sestra sbírku.

Tragická srážka aut v Bury: Těhotná matka zemřela, malí chlapci bojují o život

17. května 2023 15:39

Těhotná Frankie Jules-Houghová v nemocnici prohrála boj o život po tragické dopravní nehodě, k níž došlo v sobotu v anglickém městě Bury. Zůstaly po ní dvě malé děti, které utrpěly vážná zranění. Život se může obrátit vzhůru nohama mrknutím oka, řekla její zdrcená kamarádka Debbie Wrightová, která založila sbírku na pomoc rodině.

Renatu trápí závažné onemocnění. Neuvěřitelná bojovnice, nevzdává se maminka a prosí o pomoc

14. května 2023 07:44

Čtyřiadvacetiletá Renata to neměla od dětství vůbec jednoduché. Už v útlém věku jí lékaři diagnostikovali nejvyšší stupeň dětské mozkové obrny. Dívka kromě toho zápasí s epilepsií, a je tak plně odkázaná na pomoc své maminky. Péče o nemocnou dceru však není finančně vůbec jednoduchá. Její maminka se proto rozhodla s prosbou o pomoc obrátit na veřejnost.

Tříletou Janinku trápí řada problémů, potřebuje rehabilitační pobyty. Matka prosí o pomoc

4. května 2023 09:50

Tříletá Janinka je usměvavá, modrooká a blonďatá holčička, kterou však od narození trápí řada zdravotních problémů. Trpí svalovou hypotonií, kloubní hypermobilitou a nerovnoměrným psychomotorickým vývojem. Její maminka Nikola se přesto nevzdává a snaží se své dceři dopřát normální život. Aby se však Janin zdravotní stav zlepšoval, potřebuje docházet na řadu rehabilitací. Několikaměsíční pobyt v odborném léčebném ústavu ale vychází na několik desítek tisíc korun. Její maminka proto prosí o pomoc.

Po 25 letech přišlo vytoužené dítě, dceru Patrik ale dospívat neuvidí. Rodinu rozdělila nehoda

3. května 2023 06:27

Dlouhých 25 let se Pavlína s Patrikem snažili o jediné – založit rodinu. Odhodlanou ženu však trápily verdikty lékařů, že vytoužené dítě mít nebude. Nemyslitelné se však nakonec stalo skutečností a Pavlína otěhotněla s milovanou dcerkou Patricií. Život ve třech si užívali pouze pár let, rodinu rozdělila tragická autonehoda, při níž Patrik zahynul. Přátelé nyní prosí o pomoc veřejnost.

Pokračování smutného příběhu ze Dvora Králové. Matka s dcerami se otrávily plynem, vznikla sbírka

2. května 2023 19:24

Před takřka dvěma měsíci se Romanovi obrátil život naruby. Vracel se z práce za rodinou, kterou v koupelně našel v bezvědomí. Jak se následně ukázalo, jeho partnerka a dvě dcery – osmiletá Anežka a čtyřletá Majda – se otrávily oxidem uhelnatým z rozbité plynové karmy. I přes veškerou snahu se Anežku oživit nepodařilo, její sestra má trvalé následky a maminka trpí poruchami paměti. Roman na vše zůstal sám, proto jeho přátelé založili sbírku, kdy žádají veřejnost o pomoc.

Začala krvácet z nozder, plíseň jí sžírá cévu. Bez akutní operace klisně Quintě hrozí smrt

1. května 2023 10:41

Když začala jezdecká kobyla Quinta náhle krvácet z nozder, bylo jasné, že je něco špatně. Veterinář zjistil, že se jedná o plíseň ve vzdušném vaku, která postupně sžírá silně prokrvenou cévu. Pomoci může akutní operace, která je však velmi nákladná. Na stránkách Znesnáze21 proto vznikla sbírka, kde mohou lidé klisně pomoci, aby nevykrvácela.