reklama
CNN Prima News sbírka

sbírka

Výpis příspěvků ke štítku „sbírka“

Záhadná smrt mladé fotbalistky: V Praze se jí udělalo špatně, zemřela v nemocnici

3. prosince 2021 17:26

Devětadvacetiletá Daire Ni Heidhinová z irského Dundalku si užívala dovolenou v Praze se svým přítelem. Mladé učitelce ze školky se však během výletu udělalo nevolno, a tak musela být odvezena do nemocnice, kde minulou sobotu zemřela. Přátelé zesnulé ženy založili sbírku, která má pomoci přepravit její tělo zpět do rodné země. Dosud se vybralo přes 20 tisíc liber.

Monika snila o vlastní cukrárně, ale našli jí nádory na mozku. Rodina žádá o pomoc

28. listopadu 2021 07:32

Málokoho potká v životě větší smůla než devatenáctiletou Moniku Šmahajavou. Před dvěma a půl lety ji trápily zhoršující se bolesti hlavy, magnetická rezonance přinesla drsnou diagnózu: dva nádory na mozku. Dívka podstoupila sedmihodinovou operaci, která bohužel nevyšla. Od té doby statečně bojuje s návratem do běžného života, i přes intenzivní snahu je však stále ležící, špatně mluví, hýbe se velmi omezeně. Moničina rodina se nevzdává, jen žádá o pomoc.

Zuřivý pes v Malajsii prokousl českému chlapci lebku. Pětiletému Sašovi šlo o život

23. listopadu 2021 16:08

Teprve pětiletý Saša procestoval s rodiči více než 40 zemí. V Malajsii ho však potkalo velké neštěstí. Zničehonic na něj na ulici zaútočil pes. Chlapec má rozdrcené některé kosti a prokousnutou lebku za uchem. Majitel psa spolu se zvířetem z místa činu utekl. Saša teď leží v nemocnici a následující dny rozhodnou, co bude dál. Jeho rodiče prosí o pomoc.

Žena podlehla covidu navzdory očkování. Nejhorší případ, co jsem kdy viděl, říká lékař

23. listopadu 2021 12:19

Nejhorší případ covidu, který jsme u nás kdy viděli. Tak označila Nemocnice prince Charlese boj trojnásobné maminky Pauly Collinsové, která nemoci nakonec podlehla, přestože byla plně očkovaná. Dlouhodobě jí však provázely zdravotní komplikace – trpěla cukrovkou druhého typu a vysokým tlakem. Přátelé nyní založili sbírku pro pozůstalé.

Beatě dávali rok života, bourala s ní sanita. Bojuje od 15 let, teď přišla další rána

20. listopadu 2021 07:02

Od 15 let Beáta jezdí po lékařích. Důvod zjistila v 9. třídě – má nádor v hlavě. Od roku 2018 podstoupila už pět operací mozku, přičemž po té poslední přišla řada komplikací. Beáta se však nevzdává a žádá o pomoc. Při poslední cestě sanitkou bourali, od té doby má strach a nevěří nikomu jinému než svému otci. Ráda by proto měla auto, které by jí bezpečně dopravilo k lékařům. Nyní navíc čelí další výzvě.

Ivetu potkal těžký osud: Jedno dítě pochovala, druhé bojuje se zákeřnou nemocí

19. listopadu 2021 00:12

Dvojčata Tobiase a Sebastiana provázely zdravotní komplikace už od narození. Tobiasovi diagnostikovali epilepsii, jeho bratr se podle lékařů neměl dožít ani jednoho roku. Malý Sebastian byl velkým bojovníkem a dožil se osmi let, zemřel letos v březnu. Jeho maminka Iveta Štepicová nepomyslí na svého chlapce, aniž by jí tekly slzy po tvářích. Musí však zůstat silná a postarat se o svého druhého syna Tobiase.

reklama