CNN Prima News Sean Connery

Sean Connery

Výpis příspěvků ke štítku „Sean Connery“

Okradl lidi o miliardy a zmizel v luxusu. Slavného českého tuneláře nesnášel i Sean Connery

Sice nikomu fyzicky neublížil, ale v české porevoluční společnosti napáchal svým obřím podvodem nenapravitelné škody. Viktor Kožený ekonomicky zvalchoval kapitalistickou svobodu. Největší polistopadový podvodník, který okradl Čechy o miliardy a dodnes se před trestem „schovává“ na Bahamách. V luxusní čtvrti měl za souseda třeba i Seana Conneryho, který mu nemohl přijít na jméno. Právě Viktora Koženého řeší další díl videopodcastu HLASY ZLOČINU.

Slavná Bond girl pro Showtime: Dalton je skvělý herec. Koho by jako agenta 007 brala teď?

Na všechny milovníky Jamese Bonda čeká v prosinci velké překvapení. Slavná výstava Bond in Motion totiž míří do Česka a přiveze ikonická auta, vznášedla a špionážní vychytávky agenta 007. Tiskové konference se zúčastnila i Bond girl Maryam dʼAbo, která pro pořad Showtime na CNN Prima NEWS popsala, jaké bylo natáčení Dechu života po boku Timothyho Daltona.

Zemřel autor kultovní znělky Jamese Bonda, britskému skladateli bylo 94 let

Ve věku 94 let zemřel v pondělí britský skladatel Monty Norman, navždy spjatý s filmovými dobrodružstvími Jamese Bonda. Norman před 60 lety složil původní znělku filmového agenta 007, která v té či oné podobě doprovázela všech 25 snímků série. Informace o úmrtí se objevila na Normanově oficiální webové stránce. Černobílou fotografii usmívajícího se skladatele doprovází oznámení: „Se zármutkem přinášíme zprávu, že Monty Norman 11. července 2022 zemřel po krátké nemoci.“

Toyota Jamese Bonda ožívá: pro legendární typ 2000GT se znovu vyrábí náhradní díly

Spolu s Mazdou Cosmo Sport byla Toyota 2000GT v polovině šedesátých let minulého století prvním japonským pokusem o sportovní auto. Originální kupé inspirované evropskými vzory dosáhlo věčného věhlasu díky účinkování v jednom z dílů nepolapitelného agenta 007. Toyota se nyní rozhodla investovat do záchrany zbývajících přeživších exemplářů a znovu zahájila výrobu originálních náhradních dílů.

Vztah Conneryho k vlasti možná nebyl tak idylický, naznačuje český konzul ve Skotsku

Paul Millar se narodil jako Pavel Chmelař, do Skotska odešel v roce 1968. Od té doby je v zemi horalů doma, napsal o ní dvě knihy, stal se tam dokonce českým honorárním konzulem. Naposledy přímo v Edinburghu pozoroval reakci místních na odchod skotské celebrity Seana Conneryho. Jak zprávu o jeho smrti přijali? Možná vás to překvapí – na jedné straně prý s respektem, na druhé celkem rezervovaně. Vztah mezi hercem a jeho vlastí asi nebyl zas tak idylický, jak si myslíme.