SEAT

Výpis příspěvků ke štítku „SEAT“

TEST: Elektrická Cupra Born skrývá ve sportovním těle praktické auto, cenou je však mimo

Jestli se má některá kategorie elektromobilů šanci na trhu reálně uchytit, jsou to pravděpodobně vozy kompaktní velikosti, jako je Cupra Born. Sesterský model Volkswagenu ID.3 od Seatu sází na atraktivnější vizáž, jezdí však velmi podobně a nabízí i impozantní výkonové parametry. Bude to ale stačit na nastupující čínskou konkurenci, která bojuje úplně jinými zbraněmi?

Na některá nová auta se čeká přes rok. Že se dělají v Česku, nehraje žádnou roli

Kombinace následků koronavirové krize s neustálými problémy v dodávkách klíčových komponentů a současných dopadů válečného konfliktu na Ukrajině způsobuje, že se na některá nová auta čeká téměř jako v dobách socialismu. Je přitom vesměs jedno, zda se váš nový vůz vyrábí ve stejné zemi, nebo na opačném konci světa. České továrny světových značek jsou toho důkazem, zjistil Autosalon.

Volkswagen svolává 100 tisíc aut. Hrozí, že začne hořet v motorovém prostoru

Automobilka Volkswagen celosvětově svolá přes 100 tisíc vozů kvůli nebezpečí vzniku požáru v motorovém prostoru. Akce se dotkne vozů značek VW, Audi, Seat a Škoda, napsal na svém webu německý deník Bild. List se odvolává na Spolkový úřad pro motorová vozidla (KBA), podle nějž „může nedostatečné upevnění krytu motoru vést ke kontaktu s horkými částmi a následně k požáru“. V samotném Německu se podle úřadu už objevilo 16 případů, kdy přesně taková situace nastala.

Řídili jsme nejvýkonnější sériový pick-up na světě. Budí respekt i tvrdé spáče

Když člověk dnes vyjde na ulici, pomalu už ani neví, jestli mu před domem stojí Škoda, Volkswagen nebo Seat. Rozlišit od sebe modely jednotlivých značek je často velmi složité. Naštěstí ale ještě existují vozy, které se vyjímají, které jsou prostě úplně jiné. Originální. Jedním z nich je i zbrusu nový Ram 1500 TRX. Nejrychlejší, nejagilnější a nejvýkonnější sériově vyráběný pick-up světa!