reklama

Seniorka projela výlohou do obchodu s oblečením. Nakupovalo tu 20 lidí

Za volantem byla údajně seniorka.
Zdroj: HZS Olomouckého kraje

Seniorka ve věku šedesáti dvou let vjela výlohou do obchodního centra v Jeseníku. Obchodu s oblečením vysklila výlohu a zničila vnitřní vybavení. Škoda se odhaduje na 400 tisíc korun.

reklama

I když v době, kdy řidička pravděpodobně zazmatkovala a vjela do obchodního centra, bylo na prodejně 20 lidí, nikomu z nich se naštěstí nic nestalo. „Vjela na chodník, prorazila vstupní dveře prodejny a vjela do prodejny, kde se v tu chvíli nacházelo nejméně dvacet osob,“ sdělila policejní mluvčí Tereza Neubauerová.

/ fotografií

Řidička se údajně snažila vycouvat z parkoviště, když zaznamenala další přijíždějící vozidlo, před kterým chtěla couvnout zpátky. A toto rozhodnutí se jí stalo osudným. Místo zacouvání zpět vjela na chodník, rozrazila vstupní dveře obchodu a octla se mezi regály s oblečením.

Na místě zasahovali ZZS OLK, HZS Olomouckého kraje a Policie ČR, která celý případ vyšetřuje. Dechová zkouška vyloučila, že by na vině byl alkohol. Škoda je odhadována na asi 400 tisíc korun.

K tématu

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Soudy

Zeman vypovídal u soudu. Jednání narušil muž, vtrhl do síně a hlasitě křičel

Zeman vypovídal u soudu. Jednání narušil muž, vtrhl do síně a hlasitě křičel

Prezident Miloš Zeman ve středu při svědecké výpovědi u soudu hájil prodej státního podílu v Mostecké uhelné společnosti (MUS), který v roce 1999 schválila jeho vláda. MUS podle něj nebyla strategickou společností a vláda byla ráda, že se menšinového podílu zbaví. Obžaloba tvrdí, že manažeři MUS stát při prodeji podvedli, protože Zemanův kabinet nevěděl, že skutečným nabyvatelem akcií firmy budou právě oni.

Cestování

Do Chorvatska vám test nebo očkování stačit nemusí. Na co si dát pozor?

Do Chorvatska vám test nebo očkování stačit nemusí. Na co si dát pozor?

Cesta do Chorvatska se letos Čechům výrazně zkomplikuje. Chorvaté nastavili na první pohled nenápadná, ale ve skutečnosti velmi přísná pravidla pro cestování do své země, která je pro Čechy jednou z nejoblíbenějších turistických destinací. V důsledku toho vám nebude stačit ani obyčejné potvrzení o antigenním testu, ani očkování první dávkou.

Novavax se již brzy přidá do rodiny schválených vakcín v EU, předpovídá Jourová
Bílá reaguje na Soukupa kvůli albu: Nechápu to. Řekla jsem ne, ale on to stejně udělal
reklama
reklama
Klaus: Piráti jsou nejextrémnější levicová strana. Novodobí komunisté

360°

Domácí zpravodajství

Další články
reklama
reklama