reklama
CNN Prima News Serena Williamsová

Serena Williamsová

Výpis příspěvků ke štítku „Serena Williamsová“

Jágr o mladých: Jsou vztahovační. Dříve byly křik a rány normální, teď by to byla šikana

22. listopadu 2021 20:17

V profesionálním hokeji působí Jaromír Jágr přes 30 let. Proto oproti dřívější době vnímá velký rozdíl v nastavení aktuálních hráčů odrážejících dnešní společnost. Mluvil o tom v rozhovoru pro Newstream TV. Podle legendární „osmašedesátky“ hrající za Rytíře Kladno, které zároveň vlastní, jsou sportovci nyní příliš měkcí a vztahovační. Ale nevyčítá jim to, protože nezažili „tvrdé časy“.

Čína možná kvůli zmizelé Pcheng Šuaj přijde o turnaje. Hráčku podpořila i Kvitová

19. listopadu 2021 12:57
Aktualizováno

V příštím roce se má v Číně hrát hned deset turnajů pod hlavičkou WTA. A to včetně nejštědřejšího podniku pro ženy, který kalendář nabízí, Turnaj mistryň v Šen-čenu. Ten se měl v asijské zemi konat až do roku 2028. Kvůli obavám o život zmizelé tenistky Pcheng Šuaj ale možná dlouhodobá dohoda v hodnotě miliard korun brzy přestane platit. Šéf tenisové asociace Steve Simon jasně vzkázal, že byznys v kontextu záhady kolem grandslamové vítězky ve čtyřhře není důležitý.

Plíšková hraje o výhru ve Wimbledonu. Její trenér dělal bodyguarda Williamsové

8. července 2021 13:48

Nikdo mu neřekne jinak než Sascha. Ale on je oficiálně Aleksandar a narodil se před 36 a půl roky v Srbsku. Rodina ale odešla do Německa a on vyrůstal na předměstí Mnichova. Nyní je Aleksandar „Sascha“ Bajin trenérem české tenistky Karolíny Plíškové, povede v sobotu od 15.00 hodin za celkovým vítězstvím ve Wimbledonu. Na rozdíl od Plíškové u něj nejde o žádnou novinku.

Emoce, nespoutanost a nevídaná bojovnost. Taková byla kariéra loučící se Strýcové

4. května 2021 13:39

Ďáblice, která na kurtu nechává naplno i za občasného použití peprných slov promlouvat své emoce, ale zároveň malá velká bojovnice, jež nevypustí jediný míček. I pro její bezprostřednost si fanoušci za dlouhá léta Barboru Strýcovou oblíbili. Teď se tenisoví příznivci musí smířit s tím, že bývalá světová jednička v deblu „bílý sport“ opouští. Projděte si v galerii zajímavé okamžiky z kariéry 35leté loučící se hráčky.

Váží příliš, už měla skončit, řekl miliardář o Williamsové. Ta bojkotuje jeho turnaj

9. dubna 2021 06:14

Ion Tiriac je rumunskou tenisovou legendou, členem mezinárodní síně slávy. Úspěšná nebyla jen jeho sportovní kariéra, po ní se vrhl i do byznysu a magazín Forbes jej považuje za jednoho z nejbohatších bývalých sportovců planety. Pověst mu kazí občasné kontroverzní výroky. Hned vícero si jich neodpustil na adresu Sereny Williamsové. Ta teď na oplátku bojkotuje jeho turnaj.

Zrada, zlobí se Britové na Harryho s Meghan. Serena Williamsová kamarádku naopak brání

8. března 2021 15:54

Poprask, zděšení i odpor. Rozhovor prince Harryho a vévodkyně Meghan pro americkou televizi CBS rozvířil debaty na sociálních sítích a od rána plní přední titulky britských deníků. Ať už lidé reagují pozitivně, nebo negativně, na jednom se shodnou – třaskavými vyjádřeními si slavný pár zřejmě nadobro zavřel dveře do královské rodiny.

Serena a její bláznivá móda na kurtu. Jaké outfity už na sebe Williamsová oblékla?

11. února 2021 15:18

Zase překvapila něčím novým. Serena Williamsová je stále jednou z nejlepších hráček světa a vůbec nejoriginálnější tenistkou, co se oděvu na kurtu týká. Na letošním Australian Open se zjevila v růžovočerném outfitu, na kterém tolik neudivují odstíny jako spíš střih. Jedna noha 39leté Američanky je zakrytá celá, druhá se ocitla v „šortkách“. Oblečení 23násobné grandslamové vítězky se jako už mnohokrát stalo diskutovaným tématem. Podívejte se ve fotogalerii na nejvýraznější „mundúry“ Williamsové.

Vážíš příliš, slyšela nedávno Serena. Teď je ale rychlá, má na rekord, říká Evertová

8. února 2021 17:24

Letos jí bude už 40 let. Hrát v tomto věku tenis na vrcholové úrovni je velká rarita. Serena Williamsová však stále drží krok s nejlepšími, sama by ráda dosáhla na oficiální stvrzenku, že je nejlepší ze všech. Už čtyři roky se marně snaží v počtu grandslamových titulů dohnat Margaret Courtovou. Podle bývalé americké hráčky Chris Evertové se teď Williamsová nachází v nevídané kondici.

reklama