reklama
CNN Prima News Sergio Pérez

Sergio Pérez

Výpis příspěvků ke štítku „Sergio Pérez“

Jako z Hollywoodu. Magická, infarktová a kontroverzní sezona F1 patřila Verstappenovi

13. prosince 2021 05:42

Zbožné přání se naplnilo. Sezonu formule 1 nerozhodl pouze poslední závod, rozseklo ji úplně poslední kolo. Pod ohňostroji na okruhu Yas Marina v Abú Dhabí slavil první titul mistra světa Max Verstappen, Lewis Hamilton zkusí dosáhnout rekordní osmé korunovace příští rok. Tečka za letošním seriálem byla vyloženě infarktová. Jeden tábor v euforii říká, že spravedlnosti bylo učiněno za dost, druhý mluví o podvodu, neférovosti. Ostatně tak tomu bylo po celý rok 2022. Ale tentokrát celá věc zašla nejdál.

Verstappen vyhrál v Mexiku a navýšil vedení před Hamiltonem. Zazářil také domácí jezdec

7. listopadu 2021 22:05

Nizozemský jezdec Max Verstappen vyhrál Velkou cenu Mexika formule 1 a navýšil vedení v čele průběžného pořadí mistrovství světa na 19 bodů před Lewisem Hamiltonem z Mercedesu. Obhájce titulu dojel druhý se ztrátou přes 16 sekund. Třetí skončil Verstappenův týmový kolega z Red Bullu Sergio Pérez, který vůbec poprvé vybojoval pódiové umístění před svými fanoušky.

Konečně napínavá sezona v F1. Jak Red Bull s Verstappenem maže nadvládu Mercedesu

21. června 2021 14:07

Proč nesleduješ formuli 1? Protože je to nuda, stejně vždycky vyhraje Lewis Hamilton. Tak vypadá často otázka a odpověď u lidí, kteří neholdují královně motorsportu. Je pravda, že poslední čtyři ročníky ovládl britský pilot, ale letos je zaděláno na velkou změnu. Zatím boj v čele nabízí strhující podívanou. A nevede Hamilton. První pozice po sedmi závodech patří Maxu Verstappenovi z Red Bullu.

Čech, který dobyl svět F1. O nehodách piloti nechtějí slyšet, říká fotograf Rys

27. března 2021 08:27

Formule 1 ho dlouho nijak nebrala. Ovšem jak poprvé uslyšel burácející motory a ve vzduchu zavětřil vůni benzínu, zrodila se láska. Vladimír Rys je už více než dekádu dvorním fotografem jedné z nejlepších stájí seriálu – Red Bullu. Mezi největšími hvězdami honosného sportu má řadu kamarádů. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS mluví o budování si respektu v týmu, hororové nehodě Romaina Grosjeana, nejhezčích místech na focení nebo šancích na to, že v nové sezoně – která o víkendu začíná – bude hegemonie Mercedesu po letech u konce.

Hamilton bude nesmrtelný, až překoná Schumachera, říká expert. Skončí vláda Mercedesu?

25. března 2021 13:53

Pět červených světel se postupně rozsvítí, pak najednou zhasnou, motory zaburácí a jde se na věc. Formule 1 se po více než třech měsících vrátí nedělní Grand Prix v Bahrajnu. Oproti loňskému roku, kdy program výrazně osekal koronavirus, by letos na dvacítku pilotů mělo čekat rekordních 23 velkých cen. Věcí, kvůli kterým sledovat nadcházející sezonu, je dost a dost. Všechny jistě například zajímá, jestli už skončí dlouholetá nadvláda týmu Mercedes. I na toto téma mluvil komentátor a expert F1 Tomáš Richtr v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS.

Velebený smolař Russell. Výhru v F1 „potopil“ Mercedes, přesto se zrodila hvězda

7. prosince 2020 11:07

Poprvé v kariéře ve formuli 1 dosáhl na body, ale to ho příliš neuchlácholilo. Britský pilot George Russell dostal v Bahrajnu jedinečnou příležitost – při absenci Lewise Hamiltona přesedl z nejpomalejšího Williamsu do nejrychlejšího Mercedesu. Premiéru zvládal na dvakrát podtrženou jedničku. Jenže napřed jindy dokonale sehraná stáj udělala hrubku a pak selhalo vybavení. I přes mrzutý konec chválil zaskakujícího Russella šéf německé stáje i takřka celá fanouškovská komunita.

reklama