Bohdalová pronesla na křtu desky speciální přání. S hudebníky si pak dala panáka

Bohdalová vyrazila do víru velkoměsta

Jiřina Bohdalová nezahálí ani ve svých 90 letech. Tentokrát se vydala na křest nového alba s názvem Ty a já od kapely Botox. Společnost mladých hudebníků si pochvalovala. Pro křest nové desky si navíc připravila speciální blahopřání.

Jiřina Bohdalová má pořád slabost pro mladé hezké chlapce, a tak vyrazila do víru velkoměsta, konkrétně do pražského Lucerna Music Baru. Mladí zpěváci ji okouzlili nejen svým talentem, ale i krásou. „Kluci mě zaujali písničkami, ale jsou také mladí, pěkní a nadějní,“ řekla Bohdalová.

Lídři kapely Jan Kopečný a Petr Ryšavý to navíc umí na pódiu rozjet. Tentokrát byl pro ně koncert ve slavném pražském hudebním klubu výjimečný tím, že na něm předvedli písničky z nové desky s názvem Ty a já. Výjimečná proto musela být i kmotra.

„Paní Bohdalová je podle mě stejně kontroverzní jako my. Říká věci tak, jak si myslí, a my to máme stejně. Jsme Botox a vybočujeme z řady muzikantů,“ uvedl Kopečný. „Také nám řekla jednu kouzelnou větu. Prý ví, proč jsme si ji pozvali. Protože nemá žádný botox,“ dodal.

Spolupráci s Bohdalovou si mladí zpěváci pochvalují. Na křest prý neměla žádné speciální požadavky, tedy krom jednoho. „Řekla, že si s námi dá cigárko a panáka,“ uvedl Kopečný. „Na to se těší náš basák speciálně... Čuměli jsme, jak hrozně milá a skromná tahle osobnost je,“ doplnil ho kolega Ryšavý.

Novinku Botoxu Bohdalová do světa vyslala s následujícím přáním: „Ať jsi na své cestě hodně prodejná, ať se líbíš a ať si tě dají několikrát,“ popřála Bohdalová. A kdo si chce dát Botox, ať se těší na letní festivaly. Na turné s novou deskou se kapela vydá až příští rok.

Tagy: