reklama

deska

Výpis příspěvků ke štítku „deska“

Bílá reaguje na Soukupa kvůli albu: Nechápu to. Řekla jsem ne, ale on to stejně udělal

16. června 2021 12:19

„Přijde mi zvláštní, když někomu řeknu ne a on to stejně udělá. Mně ta deska radost nedělá.“ Těmito slovy reagovala v pořadu Showtime na CNN Prima NEWS zpěvačka Lucie Bílá na vyjádření skladatele Ondřeje Soukupa. Ten se o jejich spolupráci na albu Soukup–Bílá–Osvaldová v úterý rozpovídal v pořadu Interview. Mimo jiné řekl, že je rád, že jejich spolupráce skončila.

Slováčková: Odezvu mají hlavně moje hloupá selfíčka. Prozradila, co jí dělá radost

5. května 2021 21:34

Zpěvačka a herečka Anna Julie Slováčková vydala během koronaviru debutové album Aura. Desku propaguje přes sociální sítě, protože jiná možnost nyní příliš není. „Všímám si, že když tam dám hloupé selfíčko, kde jsem nějak namalovaná a upravená, tak má větší odezvu, než když tam napíšu něco o své kapele,“ uvedla pro CNN Prima NEWS. Uživatele podle ní baví více lifestyle a pozlátko než práce.

Problémových romských rodin ubývá. Klíčem ke všemu je vzdělání, tvrdí Banga

20. dubna 2021 12:07

Hudebník Radek Banga vydal novou autobiografickou knihu (Ne)pošli to dál, která má napomoci porozumění romské menšině a její mentalitě. „Kniha se dotýká hlavně domácího násilí a mého pohledu na život,“ uvedl v pořadu Nový den CNN Prima NEWS. Problémových romských rodin podle něj ubývá a jedinou cestou, jak zlepšit situaci, je vzdělání. Co ho vedlo k napsání knihy? A proč je jeho nové hudební album popové?

reklama