deska

Výpis příspěvků ke štítku „deska“

Mirai: Z naší nové desky není cítit kalkul. Mercedesy nemám, doma mi chybí ženský element

Myslím, že z naší nové desky není cítit kalkul. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl jeden z aktuálně nejvyhledávanějších muzikantů tuzemské scény Mirai Navrátil. Jeho kapele vychází 12. dubna album s – příznačně japonským – názvem Tomodachi a kritikům se podle hudebníka líbí, proto má obavu, jestli se deska shledá s dostatečným úspěchem i u široké veřejnosti.

Skandál na křtu Michala Davida. Pustil se do něj Ondráček z Pokondru, pak strčil i do jeho ženy

Na křtu českého hitmakera Michala Davida, který představil své nové album, se odehrál skandál. O pořádný rozruch se na večírku postaral bývalý člen skupiny Těžkej Pokondr Roman Ondráček, který během vystoupení na pódiu Davida slovně napadl a po vystoupení se dostal do konfliktu i s jeho manželkou. Na místě byl štáb Showtimu, který vám nabídne celou reportáž už v 19:55.

Žbirka před smrtí dokončil své poslední album, produkce se ujal syn David. Kdy vyjde?

Legendární slovenský zpěvák Miroslav Žbirka před smrtí stihl dokončit své poslední album. Podle webu Headliner.cz na nové desce začal pracovat před rokem a poslední zpěvy nahrál v domácím studiu na konci října. Produkci symbolicky svěřil svému synovi Davidovi. Album by mělo vyjít příští rok. Žbirka zemřel ve středu 10. listopadu v 69 letech na opakovaný zápal plic.