CNN Prima News babička

babička

Výpis příspěvků ke štítku „babička“

Pár kilo štěstí v náručí a první holčička. Alena Schillerová se stala trojnásobnou babičkou

Bývalá ministryně financí Alena Schillerová (ANO) slaví narození vnučky, stala se již trojnásobnou babičkou. Svoji radost sdílela se sledujícími na Instagramu, kde se podělila o fotografii z porodnice s „pár kily štěstí v náručí“. Holčička dostala jméno Laura. V komentářích začaly proudit stovky gratulací od veřejnosti i od dalších tváří z ANO a jeho okolí.

Srdcervoucí video z Bachmutu. Dobrovolník popsal evakuaci civilistů, i proč někteří zůstávají

Pouliční boje mezi ukrajinskými vojáky a okupanty i pravidelné ruské bombardování. Ani tyto skutečnosti nejsou pro některé civilisty dostatečným důvodem, aby Bachmut opustili. Ukrajinské doněcké město, které je téměř obklíčené ruskou armádou, je v současnosti dost možná nejnebezpečnějším místem na světě. Samotná bitva o Bachmut – známá také jako „mlýnek na maso“ – je vůbec nejkrvavějším střetem obou armád od vypuknutí ruské invaze v únoru 2022.

Hanychová prozradila jméno dcery i magický termín porodu. Řeší ale komplikace

Konec roku byl pro modelku Agátu Hanychovou velmi náročný. Během vánočních svátků zemřela její milovaná babička a maminka herečky Veroniky Žilkové. Říká se však, že když jeden život vyhasne, další se zrodí. Hanychová s partnerem Jaromírem Soukupem se tak mohou upínat na jaro, kdy na světě přivítají svoji dceru. Modelka se nyní s fanoušky podělila o přesný termín porodu, který je pro ni velmi symbolický, i o jméno miminka. Nadšení však krotí zdravotní komplikace.

Kariéru zpěvačky vyměnila za rodinu. Kdo je žena, která obviňuje Margitu, že jí ukradl vnučku?

Vyrovnat se se steskem po zesnulé manželce Haně Zagorové pomáhá Štefanu Margitovi práce a jeho nejbližší přátelé. Zejména pak Michal Kindl s manželkou Bárou a jejich dcerkou Adeline, kterou zpěvák bere jako svou vnučku. Před několika dny se však do známého umělce pustila na sociálních sítích Adelinina babička Zuzana Novotná-Lipavská, která ho obviňuje, že jí ukradl vnučku. V rozhovoru pro deník Blesk dokonce uvedla, že „je přesvědčená o tom, že v jeho dědečkovství hrajou roli peníze“.