CNN Prima News babička

babička

Výpis příspěvků ke štítku „babička“

Ukrajinský chlapec v Praze utekl babičce, hledala ho policie. Skončil v nemocnici

5. prosince 2022 23:07
Aktualizováno

Pražští policisté pátrali v režimu Dítě v ohrožení po 14letém chlapci, který utekl babičce při návštěvě obchodního centra v Praze 10. Domů se sám nevrátil a nedal o sobě vědět, proto se muži zákona obrátili s prosbou o pomoc při pátrání na veřejnost. Chlapec je autista a epileptik, který musí brát léky. Po půlnoci policie na Twitteru uvedla, že se pohřešovaného podařilo najít.

Ukrajinské babičky si znásilnění přejí, šokoval ředitel ruské TV. Děti by utopil či upálil

24. října 2022 11:23

Ředitel televizního vysílání státem financované a ovládané ruské stanice RT Anton Krasovskij ve vysílání prohlásil, že postarší ukrajinské ženy si přejí znásilnění od okupačních vojáků. Ukrajina by podle něj neměla existovat a tamní děti doporučil utopit či upálit ve vlastních domovech. V reakci na jeho vyjádření vyzval ukrajinský ministr zahraničí Dmytro Kuleba k celosvětovému zákazu propagandistické televizní stanice.

Babička postižené Laurinky otevřeně: Matka si přála, aby zemřela. Přitom je to smíšek

3. září 2022 08:16

O příběhu takřka roční Laurinky, která od narození bojovala o život, jsme vás už informovali. I díky čtenářům webu CNN Prima NEWS se podařilo vybrat dostatek peněz na pořízení bezpečného auta a autosedačky. Péče o malou bojovnici však není snadná a procedury, které mohou Lauře zajistit lehčí život, jsou velmi nákladné. Babička Marie Šekmarová v otevřeném rozhovoru popsala, jak péče o postižené dítě vypadá a s jakou nadějí se dívá do budoucnosti.

Krutý osud Laurinky. Matka se v těhotenství bila do břicha, postižené dítě rodiče nezajímá

9. srpna 2022 17:42

Start do života měla Laurinka obzvlášť těžký. Narodila se ve 25. týdnu těhotenství, kdy vážila pouhých 610 gramů. V nemocnici strávila více než pět měsíců, kde bojovala o život. Rodiče se však o malou dívku nezajímají – je postižená. Péče se proto ujala nemocná babička s manželem, kterým není osud bojovnice lhostejný. Veřejnost prosí o pomoc.