Margita zveřejnil krásnou fotku Zagorové. Poklonil se lidem, kteří s ní byli až do konce

Hložek o Zagorové: Před koncertem měla vždycky trému

Děkuji všem, kteří se do poslední chvíle úžasně starali o mojí ženu. Tato slova sdílel na Instagramu operní pěvec Štefan Margita, manžel zesnulé zpěvačky Hany Zagorové. K příspěvku přidat její fotku v zářivě žlutých šatech.

„Drazí přátelé, ani netušíte, jak mi v těchto těžkých dnech pomáháte. Moc vám děkuji za nádherná slova a projevy soustrasti. Jak za sebe, tak i za mojí milovanou Hanku. Když dovolíte, rád bych touto cestou poděkoval panu řediteli Petru Cetkovskému z nemocnice ÚHKT, Jaroslavovi Čermákovi, a v neposlední řadě všem zdravotním sestřičkám, které se do poslední chvíle úžasně postaraly o mojí ženu,“ napsal Margita ve středu odpoledne na Instagramu.

Stalo se tak v den posledního rozloučení se zesnulou legendární zpěvačkou v pražském Divadle Kalich. Na místo zamířily tisíce lidí. Prostory vybral právě Margita, údajně to tak chtěla i sama umělkyně.

„Budu moc rád, když vám jako projev mé vděčnosti někdy v budoucnu zazpívám. Klaním se před vámi,“ dodal Margita na sociální síti.

Operní pěvec Štefan Margita prožívá nejtěžší chvíle svého života. Přesto se nejspíš po několika dnech alespoň na chvíli pousmál. Po úterní zádušní mši se totiž s několika známými osobnostmi přesunul na Žofín na smuteční kar. Spolu s ním tam byla například zpěvačka Lucie Bílá, herečka Jiřina Bohdalová nebo bývalá první dáma Dagmar Havlová.

Právě Havlová na svém Instagramu zveřejnila společný snímek. „Z dnešního smutného odpoledne,“ popsala fotografii zachycující truchlící úsměvy přítomných. Podobný snímek pak přidala do instagramového příběhu také Lucie Bílá. Ta jej doplnila písničkou Rybičko zlatá, přeju si, kterou Hana Zagorová nazpívala.

Oblíbená česká zpěvačka Hana Zagorová zemřela v pátek 26. srpna. Bylo jí 75 let.

Tagy: