Zamilovaná Jitka Sedláčková: Byl to pro mě blesk z čistého nebe. Jsem naprosto šťastná

Jitka Sedláčková zažívá s o dvanáct let starším přítelem Pavlem Töpferem velkou lásku. V jednom z rozhovorů dokonce uvedla, že spolu hovoří už i o svatbě. „Od té doby, co jsem s Pavlem, jsem naprosto šťastná. Byl to pro mě blesk z čistého nebe. Uklidňuje mě a máme se hodně rádi,“ přiznala herečka v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

S Pavlem Töpferem začala Sedláčková chodit po několika letech samoty. Předtím žila dlouhých 17 let s otcem svého syna Filipa. Život bez mužů si prý ale neumí představit. „Jsem král srabů. Mužskou ochranu potřebuji. Mužů si vážím a miluji je. Život bez nich pro mě nemá smysl,“ řekla herečka.

„Byla jsem šťastná sama se sebou. Měla jsem letité přátele i obdivovatele. Od té doby, co jsem s Pavlem, jsem opravdu uzavřela úplně všechno a jsem naprosto šťastná. Byl to pro mě blesk z čistého nebe. Uklidňuje mě a máme se hodně rádi,“ přiznala moderátorce Radce Červinkové.

Ačkoliv o sobě říká, že je životní solitér, v jednom z rozhovorů přeci jen připustila možnost, že by se vdala. „Slova o svatbě jsem myslela vážně, ale když něco takového řeknu, tak mému současnému partnerovi napíše hejno obdivovatelek, ať to nedělá. Že by si se mnou zkazil život a že je to vážné rozhodnutí,“ sdělila. „Teď už je mi tolik let, že bych si ten mejdan dopřála,“ přiznala.

Znají se už 35 let

O začátcích svého vztahu se zamilovaný pár rozpovídal v Show Jana Krause. Poznali se před 35 lety v restauraci, kterou dříve Töpfer vlastnil. „Pak jsme se potkali na trhu, já ji chtěl pozvat na kafe, to odmítla. Pak jsem jí tam chtěl koupit něco do šesti korun, to se jí taky nezdálo. Prostě nechtěla a nechtěla,“ vyprávěl restauratér Pavel v talkshow Jana Krause.

„Pak jsem ji potkal a ptá se: ‚Jak se máš?‘ Já na to, že dobře, zvýšili mi důchod o 560 korun. A najednou řekla: ‚Ty máš velký barák, nepotřebuješ uvařit, uklidit?‘ Úplně se to obrátilo,“ svěřil se podnikatel.

Jitka Sedláčková se v pořadu Povídej rozhovořila také o svém strachu ze smrti i panických atakách. Celý rozhovor sledujte v neděli 3. července od 21:30 na CNN Prima NEWS.

Tagy:

Hlavní zprávy

Hrozivá bouřka smetla u Prahy za pár vteřin celou pouť. Microburst zachytily obecní kamery
Počasí

Hrozivá bouřka smetla u Prahy za pár vteřin celou pouť. Microburst zachytily obecní kamery

V Horoměřicích u Prahy slavili 23. července Anenskou pouť. Bohatý program začínal ve 13 hodin a měl trvat až do večera. Už po půl hodině ale oslavy překazila silná bouřka, která z nádvoří místního zámku smetla takřka vše. Obec nyní na svých facebookových stránkách zveřejnila záběry z kamer. Podle meteoroložky CNN Prima NEWS Jany Hujslové se v oblasti vyskytl tzv. microburst – silná bouřka, doprovázená silným větrem. V okolí v té době padaly i 2,5centimetrové kroupy.

ON-LINE: Ukrajinci měli zabránit vraždě ministra. Ostřelují nás české raketomety, tvrdí Rusko
Ukrajina

Živě
ON-LINE: Ukrajinci měli zabránit vraždě ministra. Ostřelují nás české raketomety, tvrdí Rusko

Rusko se snaží získat plnou kontrolu nad Luhanskou i Doněckou oblastí. Ukrajinci však na Donbasu pokračují v tvrdém odporu vůči agresorovi. Na jižní frontě ukrajinská armáda nadále postupuje. Ukrajinské bezpečnostní složky pak tvrdí, že zmařily pokus ruských tajných služeb zavraždit ministra obrany Oleksije Reznikova. Rusko zase uvedlo, že Ukrajinci ostřelovali Doněck z českých raketometů. Bývalý ruský prezident Dmitrij Medveděv prozradil, za jakých podmínek Rusko přistoupí na mír. Válka je podle něj odpověď na rusofobii.

Infobox

Válka na Ukrajině

sledujeme živě
20:02

USA poskytnou Ukrajině další vojenskou pomoc za miliardu dolarů

19:59

Drábová: Radiační situace na Ukrajině zůstává normální

19:28

Putin jednal telefonicky s arménským premérem o situaci v Náhorním Karabachu

19:06

TASS: Ukrajinci ostřelovali Doněck z českých raketometů

Zeman převzal lži opozice, kritizuje vláda. Jeho veto může stát miliardy, varuje Kalousek

Rozhodnutí prezidenta Miloše Zemana vetovat novelu, která má snížit platby státu do zdravotnictví, může státní pokladnu vyjít až na miliardy korun, varoval bývalý ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09). Vyzval proto poslance, aby rozhodnutí co nejdříve přehlasovali. Prezidenta kritizují i členové současné vlády. Podle šéfa státní kasy Zbyňka Stanjury (ODS) převzal prezident lživou argumentaci opozice. Vládní koalice má v dolní parlamentní komoře pohodlnou většinu 108 poslanců, řada zákonodárců ale v době vládních prázdnin čerpá dovolené.

Policejní prezident doporučil vyhradit místa pro odpůrce, tvrdí ANO. Ten se ohradil

Aktualizováno

Hnutí ANO nově na politických mítincích pokaždé vyhradí místo pro odpůrce. Ve videu na sociálních sítích to uvedl předseda hnutí a bývalý premiér Andrej Babiš (ANO), který minulý týden čelil podle médií na mítincích hlasitým protestům svých odpůrců. Babiš tvrdí, že opatření je na základě doporučení policejního prezidenta Martina Vondráška. Ten to ale razantně odmítá.

Hrůzný zážitek z dovolené. Chlapce napadli žraloci, roztrhali mu nohy. Nechci do nebe, křičel

Scéna jako z Čelistí, tak popsal hororové zážitky z dovolené otec osmiletého Finleyho Downera. Během výletu na Bahamy chlapce napadli žraloci a potrhali mu obě nohy. Finleyho nakonec vytáhla z vody jeho o rok starší sestra. Chlapec musel podstoupil tříhodinovou operaci v hlavním městě Nassau, nyní je dočasně upoután na vozík. Rodina už se vrátila do Spojeného království. O případu informoval britský deník The Sun.

Domácí zpravodajství

Na Teplicku vzplál les. Zasahovalo 13 jednotek hasičů, požár zlikvidovaly

Aktualizováno

Okolo tří hektarů lesa hořelo v pondělí v blízkosti Krupky na Teplicku. Na místo odpoledne přijelo 13 požárních jednotek a kvůli jejich počtu byl vyhlášen třetí stupeň požárního poplachu ze čtyř. Do hasebních prací se zapojil také vrtulník, který provedl dva shozy vody a vrátil se k požáru v Českém Švýcarsku. Mluvčí hasičů Lukáš Marvan večer řekl, že hasiči požár již zlikvidovali.