Zamilovaná Jitka Sedláčková: Byl to pro mě blesk z čistého nebe. Jsem naprosto šťastná

Jitka Sedláčková s novým přítelem Pavlem

Nenechte si ujít Jitku Sedláčkovou v pořadu Povídej

Jitka Sedláčková zažívá s o dvanáct let starším přítelem Pavlem Töpferem velkou lásku. V jednom z rozhovorů dokonce uvedla, že spolu hovoří už i o svatbě. „Od té doby, co jsem s Pavlem, jsem naprosto šťastná. Byl to pro mě blesk z čistého nebe. Uklidňuje mě a máme se hodně rádi,“ přiznala herečka v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

S Pavlem Töpferem začala Sedláčková chodit po několika letech samoty. Předtím žila dlouhých 17 let s otcem svého syna Filipa. Život bez mužů si prý ale neumí představit. „Jsem král srabů. Mužskou ochranu potřebuji. Mužů si vážím a miluji je. Život bez nich pro mě nemá smysl,“ řekla herečka.

„Byla jsem šťastná sama se sebou. Měla jsem letité přátele i obdivovatele. Od té doby, co jsem s Pavlem, jsem opravdu uzavřela úplně všechno a jsem naprosto šťastná. Byl to pro mě blesk z čistého nebe. Uklidňuje mě a máme se hodně rádi,“ přiznala moderátorce Radce Červinkové.

Ačkoliv o sobě říká, že je životní solitér, v jednom z rozhovorů přeci jen připustila možnost, že by se vdala. „Slova o svatbě jsem myslela vážně, ale když něco takového řeknu, tak mému současnému partnerovi napíše hejno obdivovatelek, ať to nedělá. Že by si se mnou zkazil život a že je to vážné rozhodnutí,“ sdělila. „Teď už je mi tolik let, že bych si ten mejdan dopřála,“ přiznala.

Znají se už 35 let

O začátcích svého vztahu se zamilovaný pár rozpovídal v Show Jana Krause. Poznali se před 35 lety v restauraci, kterou dříve Töpfer vlastnil. „Pak jsme se potkali na trhu, já ji chtěl pozvat na kafe, to odmítla. Pak jsem jí tam chtěl koupit něco do šesti korun, to se jí taky nezdálo. Prostě nechtěla a nechtěla,“ vyprávěl restauratér Pavel v talkshow Jana Krause.

„Pak jsem ji potkal a ptá se: ‚Jak se máš?‘ Já na to, že dobře, zvýšili mi důchod o 560 korun. A najednou řekla: ‚Ty máš velký barák, nepotřebuješ uvařit, uklidit?‘ Úplně se to obrátilo,“ svěřil se podnikatel.

Jitka Sedláčková se v pořadu Povídej rozhovořila také o svém strachu ze smrti i panických atakách. Celý rozhovor sledujte v neděli 3. července od 21:30 na CNN Prima NEWS.

Tagy: