CNN Prima News Škoda Karoq

Škoda Karoq

Výpis příspěvků ke štítku „Škoda Karoq“

TEST: Toyota Corolla Cross může zatopit Škodovce. Je přesně tím, co Češi chtějí

Toyota chytře využila názvu a základu z celosvětově nejžádanějšího vozu a přenesla jej na aktuálně nejoblíbenější karoserii typu SUV. To všechno ještě podtrhla dynamickým, ale zároveň úsporným hybridním systémem, komfortně naladěným podvozkem a bohatou výbavou. Jediné, co by tak nové Corolle Cross mohlo zlomit vaz v boji s konkurencí, je vyšší pořizovací cena.

Soutěžte se Showtimem a Auto ESA o vůz Škoda Karoq s plnou nádrží na víkend

S Auto ESA soutěžíme o auto Škoda Karoq na víkend a s plnou nádrží! A ten, kdo by neměl dnes štěstí, tak ať za námi přijde zítra na Prima Slunečné léto s Asombroso by Osmany Laffita do Auto ESA Chomutov, kde se bude soutěžit ještě o jedno auto s plnou nádrží a další hodnotné ceny! Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka.

Tohle jsou nejspolehlivější auta podle britských motoristů. Dařilo se i Škodovce

Kupovat ojetý vůz je často jako kupovat zajíce v pytli. Mnohdy ani pořádně nevíte, jak je vámi vybraný model spolehlivý, a zda se jeho koupě vůbec vyplatí. Na internetu sice najdete spousty odborných recenzí, ale nikdo nedokáže daný vůz ohodnotit tak, jako jeho majitel. Proto se britský časopis Autoexpress každoročně dotazuje tisíců vlastníků, aby zjistil, jaký ojetý vůz je tedy doopravdy nejspolehlivější.

Škoda přišla s revoluční technologií. Řidiče varuje před výmoly i kluzkou vozovkou

Hesla „zdraví na prvním místě“ se Škoda Auto drží už od nepaměti. Nyní ho oživuje a přichází společně s koncernem Volkswagen Group s jedinečnou bezpečnostní technologií, jež by měla zabránit nejrůznějším komplikacím na silnici. Vůz pomocí senzorů detekuje nebezpečí na vozovce a následně o něm informuje řidiče i ostatní účastníky provozu pomocí infotainmentu.