reklama

Sledujte ZÁZNAM 360° Pavlíny Wolfové: Zvládá Slovensko epidemii lépe než my?

Na Slovensku příští týden otevřou část škol, jinak ale v zemi nadále platí velmi přísná opatření. Zvládnou naši sousedé nakonec epidemii lépe než my?

reklama

Na Slovensku příští týden otevřou část škol. V zemi ale nadále platí velmi přísná opatření, včetně částečného zákazu vycházení bez negativního testu. Zvládají Slováci pandemii lépe než my? O tom Pavlína Wolfová mluvila s imunologem Vojtěchem Thonem a slovenským epidemiologem Markem Majdanem.

Znevážila Marie Benešová Ústavní soud? Měla by odstoupit z funkce, nebo snad na jejích slovech o podjatosti části ústavních soudců mohlo něco být? To bylo téma pro 360° Pavlíny Wolfové a její hosty –  europoslance a bývalého ministra spravedlnosti Jiřího Pospíšila (za TOP 09) a Helenu Válkovou, poslankyni a bývalou ministryni spravedlnosti (za ANO).

K tématu

Další hlavní zprávy

360°

Na rakovinu bude umírat více lidí, kvalita péče se snižuje, varuje primář Škola

Na rakovinu bude umírat více lidí, kvalita péče se snižuje, varuje primář Škola

Kvůli soustředění zdravotní péče na covidové pacienty bude umírat více lidí na rakovinu, sdělil v pořadu 360° Pavlíny Wolfové primář Kliniky anesteziologie, perioperační a intenzivní medicíny Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem Josef Škola. Lékaři na ně zkrátka nemají kapacity, což v pořadu na CNN Prima NEWS potvrdil i ředitel Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a rovněž lékař Petr Arenberger. Pacienty, kteří už nepotřebují podporu dýchání, pouštějí domů, aby mohli přijmout další.

Jan Hamáček

Blíží se tvrdý lockdown? Vláda chce nouzový stav až do konce března, uvedl Hamáček

Blíží se tvrdý lockdown? Vláda chce nouzový stav až do konce března, uvedl Hamáček

  • Aktualizováno

Vláda požádá Sněmovnu o zrušení usnesení, podle kterého má nynější nouzový stav v Česku skončit spolu s účinností tzv. pandemického zákona a nejpozději v sobotu 27. února, sdělil ve středu večer vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD). Kabinet současně požádá poslance, aby nouzový stav kvůli epidemii koronaviru platil do konce března. První opoziční reakce jsou k tomuto plánu spíše odmítavé. TOP 09 by dala přednost vyhlášení nového nouzového stavu před prodloužením stávajícího, záměr vlády kritizuje i expředseda lidovců Marek Výborný.

Smartwings nad propastí. Hrozí insolvence, ČSA oznámily, že se chystají propouštět
Fanoušci se sesypali na Kluse, zpoplatnil svůj web. Nestydím se za to, říká zpěvák
Zpřísníme, opatření budou jako na jaře, prohlásil Babiš. Co tenkrát platilo?
reklama
reklama
Nekrolog za Důl Darkov: Fáral jsem tu 35 let a syn sedm roků, loučí se havíř

Reportáž

Domácí zpravodajství

Česko si chce rychle „půjčit“ vakcínu proti covidu od ostatních států Evropské unie
Senát chce svázat restrikce s pandemickou pohotovostí, jinak by byly bez kontroly
Dvě lékařské roušky přes sebe odborníci nedoporučují. Zrušte to, žádají výrobci vládu
Další články
reklama
reklama