Sledujte ŽIVĚ HLAVNÍ ZPRÁVY: Co čeká Čechy vracející se z Anglie?

Jízdní policie projíždí liduprázdné londýnské ulice

CNN Prima NEWS - živé vysílání

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Anglie ohlásila objevení nového typu koronaviru, který se přenáší ještě snadněji než jeho předchůdce. Vrací se vyděšení Češi z Anglie? A vědí, co je tu jako potenciální přenašeče agresivnějšího viru čeká? Nejen o tom poskytneme informace v Hlavních zprávách od 18:55.

Na východě Anglie a v Londýně se začal nekontrolovatelně šířit nový typ zmutovaného koronaviru. Podle britských vědců se koronavirus přenáší až o 70 procent snáze. Britský premiér Boris Johnson radikálně zpřísnil opatření, která ale možná budou mít spíš opačný efekt. Česko zavedlo pro navrátilce z Anglie povinnou karanténu. Ale bude to stačit? Dokážeme mít ještě vůbec někde na světě situaci pod kontrolou? A co Češi, kteří se právě vrací zpátky domů? Je to kvůli strachu? To a mnohem více od 18:55 na Primě a CNN Prima NEWS.

Další nedělní program na CNN Prima NEWS:

Expedice Overland XVIII od 20:15

Účastníci italské expedice Overland vyrážejí na novou výpravu nesoucí název Cesty Islámu. Vydejte se spolu s nimi po stopách událostí, které utvářely země jako Afghánistán, Uzbekistán nebo Turecko.

KB Interview od 21:25

Rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří to díky své pracovitosti a vůli dotáhli mezi nejlepší v oboru. To je KB Interview Martina Moravce.

Zprávy od 22:00

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně.

Tagy: