reklama

Sledujte ŽIVĚ HLAVNÍ ZPRÁVY: Jak si Češi užívají první společné pivo?

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Češi vyrazili na první společné pivo. Jaká je atmosféra při neustále hrozícím nebezpečí další vlny? Nejen o tom poskytneme informace v Hlavních zprávách od 18:55.

reklama

Češi si užívají první společné pivo po 55 dnech, ale pořád si v hospodách ani restauracích neposedí za standardních podmínek — zařízení musí neustále dodržovat obsazenost jen do 50 procent kapacity a další pravidla. Odborníci a politici navíc neustále nabádají k opatrnosti. Zkazilo to nějak atmosféru družení u jednoho stolu? Nejen o tom informace v dnešních Hlavních zprávách. Začínají v 18:55 na Primě a CNN Prima NEWS.

Další čtvrteční program na CNN Prima NEWS:

360° Pavlíny Wolfové od 20:15

Rozvolnění se týká i sportu –⁠ hlavně toho amatérského. Jenže majitelé fitness center, sportovních středisek či bazénů už tolik nadšení nejsou. Přísné podmínky, za kterých můžou fungovat, jim totiž odhánějí podstatně víc zákazníků než hospodám. Zatímco při jídle a pití můžete roušku odložit, třeba v bazénu si bez ní nezaplavete.

Zprávy od 21:00

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně.

KB Interview od 21:25

Rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří to díky své pracovitosti a vůli dotáhli mezi nejlepší v oboru. To je KB Interview Martina Moravce.

Zprávy od 22:00

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně.

Tagy: lyžování Velká Británie zima nákupy sníh vakcína obchody zprávy rozvolňování Bavorsko Itálie hospody koronavirus točené pivo testování na koronavirus autonehody vývoj vakcíny lyžařské areály

Další hlavní zprávy

Domácí

Arenberger zamázl koncerty s PCR testy v Lucerně. Vrchol drzosti, zlobí se organizátor

Arenberger zamázl koncerty s PCR testy v Lucerně. Vrchol drzosti, zlobí se organizátor

V Česku se chystala série 12 koncertů Cesta ze tmy, na které by mohli jít pouze lidé s negativním PCR testem. I přesto, že organizátoři přistoupili na všechny vládní podmínky, ministr zdravotnictví Petr Arenberger jim nakonec výjimku neudělil. Své rozhodnutí politik sice bude moci v květnu ještě změnit, pořadatelé se však zlobí: Výjimka jim už byla slíbena. „Program ukončuji nadobro,“ reagoval za pořadatele Karel Luxík.

Koronavirus

Český úspěch: Vědci z Liberce odhalili nový lék na covid. Jde o tenký papírek

Český úspěch: Vědci z Liberce odhalili nový lék na covid. Jde o tenký papírek

Nový experimentální lék na COVID-19 vyvinula farmaceutická společnost InStar Technologies z Liberce. Pokud úspěšně projde dalším testováním, měl by napomoci zamezit vážným průběhům nemoci. V brzké době by měl být experimentální lék nasazen v rámci klinického hodnocení v USA. O povolení žádá firma i český Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL). Ve čtvrtek to za InStar Technologies řekla Denisa Stránská. „Jsme ve fázi, kdy se dokládá (pro SÚKL) dokumentace ke schválení,“ dodala.

Už žádné ignorování odborníků, vyzývá vládu imunolog Hořejší. Situace prý vypadá nadějně
Basketbalistky USK i potřetí pokořily Hradec Králové a mají rekordní patnáctý titul
Stát nám hází klacky pod nohy, tvrdí praktici. Tisíce pacientů čekají na očkování marně
Odveta. Moskva vyhostí americké a polské diplomaty, zavedla sankce vůči činitelům USA
Zabiják a diktátor. Aktivisté umístili nahého Putina na zlatý záchod před ambasádu
reklama
reklama
Švédsko přebralo štafetu „best in covid“. Denním přírůstkem nakažených válcuje Evropu

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Arenberger: Buďte rádi, že chodí děti do školy. Víc zatím nečekejte, nevíme
Další články
reklama
reklama