reklama

Sledujte ŽIVĚ: Jak zastavit růst cen bytů? Odpoví Zábranský a Vondráček

Jde zastavit růst cen bytů? Bude vlastní bydlení nedostupný luxus? Pomůže nový stavební zákon? V novém pořadu CNN Prima NEWS Jak volí vaše peněženka se moderátoři Lucie Hrdličková a Petr Musil budou ptát Adama Zábranského (Piráti) a předsedy Svobodných Libora Vondráčka. Jejich odpovědi poté zhodnotí ekonomové Ilona Švihlíková a Lukáš Kovanda.

reklama

Ceny bytů a domů se v posledních několika letech výrazně zvedly. Jejich růst se navíc ještě nezastavil. I proto se téma bytové politiky řeší před blížícími se říjnovými volbami do Poslanecké sněmovny.

O tématu dostupnosti bydlení budou v pořadu Jak volí vaše peněženka na CNN Prima NEWS diskutovat Pirát Adam Zábranský, který je pražským radním pro bydlení a kandiduje zde za koalici Pirátů a STAN na 8. místě, s předsedou Svobodných Liborem Vondráčkem. Ten kandiduje za uskupení Trikolora-Svobodní-Soukromníci jako lídr v Jihočeském kraji.

Na její odpovědi budou ve druhé části pořadu reagovat ekonomka a pedagožka Ilona Švihlíková s hlavním ekonomem Trinity Bank Lukášem Kovandou. Debatu můžete sledovat živě na CNN Prima NEWS či v tomto článku od 18:00.

Tagy:

Hlavní zprávy

KOMENTÁŘ: Král je stejně jako Babiš nahý. Pokud to spolu s Jágrem nevidíme, máme problém

Způsob, jakým se šéf českého hokeje Tomáš Král postavil k důkazům o své údajné estébácké minulosti, lze označit za slabošský. Následná reakce Jaromíra Jágra pak svědčí o tom, že se stále nedokážeme důstojně vypořádat s jizvami po nedávné minulosti. Přiznat si: I takové věci se v mém světě děly. A někdy též: Ano, pochybil jsem. Mrzí mě to.

Babiš, Fiala i Rakušan. Osm politických lídrů se utká v superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších český stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

Jako čekání na smrt. Renata strávila devět let v nemocnicích, lékaři stále tápou

Před devíti lety se Renatin život obrátil naruby. Šla k lékaři na běžnou prohlídku, jenže po kontrole zkolabovala a na týden skončila v umělém spánku. Tři měsíce pak strávila na ARO s umělou plicní ventilací. Teď je na invalidním vozíku a lékaři dodnes nevědí, co bylo příčinou prudkého zhoršení jejího zdravotního stavu. Renata se však nevzdává a snaží se vrátit do běžného života.

Válek o členovi z TSS: Kdyby dělal zkoušku z epidemiologie, tak vyletí

„Chránit se proti koronaviru musíme, covid není žádná chřipečka,“ řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS poslanec Vlastimil Válek (TOP 09). Reagoval tak na slova bývalého místopředsedy Fotbalové asociace ČR Jindřicha Rajchla (TSS), který zpochybnil efektivitu očkování. „Kdybyste dělal zkoušku z epidemiologie, letíte i na třetí termín,“ dodal Válek.

reklama

Domácí zpravodajství

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama