CNN Prima News Lucie Hrdličková

Lucie Hrdličková

Výpis příspěvků ke štítku „Lucie Hrdličková“

Kdy se začít zajišťovat na stáří? Ideálně před třicítkou, radí experti

Češi ve velkém vybírají penzijní fondy. Důvodem jsou obavy a nejistota, protože není jasné, kdy a jak stát změní podmínky pro jejich vedení. Jak se vlastně můžeme připravit na podzim života, abychom ho mohli strávit bez existenčních obav? Kolik je zapotřebí si odkládat peněz měsíčně a kdy s tím začít? Na podobné dotazy Lucii Hrdličkové v pořadu Co na to Vaše peněženka odpovídali Vít Endler, ředitel společnost Fingoot a ekonom Vladimír Bezděk. Základní radou je podle nich začít co nejdříve.

Prima CUP přilákal stovky cyklistů. Závod s třiadvacetiletou historií si užili malí i velcí

Několik stovek cyklistických nadšenců se zúčastnilo pátého závodu Prima CUP, kterým byl ČEZ Sázava. Tradiční bikeový seriál, kterému náleží třiadvacetiletá historie, si užili jak malí, tak velcí závodníci. Mezi dominanty tohoto podniku patří start pod bývalým benediktýnským klášterem z 11. století, který se nachází u břehu řeky, po které je toto město pojmenováno. Středočeská pahorkatina, na jejímž území se závod konal, se s přehledem postarala o kvalitní výškové metry na všech trasách, které měřily 80, 40 a 16 km.

Firmy prahnou po neprůstřelném zabezpečení a automatizaci. Systémy Helios toto vše nabízejí

Informační technologie a zkušení a výkonní zaměstnanci. To jsou hlavní témata, kterým se musí řádně věnovat každá prosperující společnost. Především po pandemii Covidu-19, během které se na virtuální svět a především jeho zabezpečení a snadné fungování spoléhalo víc než kdy dřív. Sehnat dobré lidi, kteří by virtuální prostředí dokázali zabezpečit, bude přitom čím dál těžší. Takový je názor výkonného ředitele a předsedy představenstva společnosti Asseco Solutions, Jiřího Huba, který byl v pořadu Interview PLUS hostem Lucie Hrdličkové.

Sledujte ZÁZNAM Jak volí vaše peněženka: Jak řeší ANO a Trikolora dvojí kvalitu potravin?

Daří se politikům řešit problém dvojí kvality potravin mezi západní a východní částí Evropské unie? Je řešením potravinová soběstačnost? Moderátoři Lucie Hrdličková a Petr Musil se v pořadu Jak volí vaše peněženka budou ptát poslance Milana Ferance (ANO) a předseda odborné komise pro finance Trikolóra Svobodní Soukromníci Miroslava Ševčíka. Sledujte živě na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku ve středu od 18:00.

Sledujte ŽIVĚ Jak volí vaše peněženka: Kdo podle Stanjury a Řehounka zaplatí státní dluh?

Volby do Poslanecké sněmovny se blíží a lidé si stále častěji pokládají otázku, komu dají svůj hlas. V rozhodnutí jim může pomoci i ekonomická stránka výsledku voleb. Kdo zaplatí obří dluh České republiky? A skutečně se obejdeme bez zvyšování daní nebo zavádění daní nových, jak politické subjekty slibují? Na to odpoví hosté v pořadu Jak volí vaše peněženka ve středu od 18 hodin. Diskusi sledujte na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Kovanda: Kellner měl v Rusku a Číně příležitosti, které na přesyceném Západě neviděl

Spekulace o tom, co se stane se skupinou PPF, ve které Petr Kellner působil jako majoritní vlastník, se vyrojily ihned po jeho tragické smrti. Podle ekonomické novinářky CNN Prima NEWS Lucie Hrdličkové byl holding na jeho případný předčasný odchod připraven. Ekonom Lukáš Kovanda označil v 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS Kellnera za mozek PPF, který je nenahraditelný. Oba hosté hovořili také o Kellnerových obchodních vztazích s Ruskem a Čínou, které označili za pragmatické.