CNN Prima News Lucie Hrdličková

Lucie Hrdličková

Výpis příspěvků ke štítku „Lucie Hrdličková“

Firmy prahnou po neprůstřelném zabezpečení a automatizaci. Systémy Helios toto vše nabízejí

31. května 2022 10:59

Informační technologie a zkušení a výkonní zaměstnanci. To jsou hlavní témata, kterým se musí řádně věnovat každá prosperující společnost. Především po pandemii Covidu-19, během které se na virtuální svět a především jeho zabezpečení a snadné fungování spoléhalo víc než kdy dřív. Sehnat dobré lidi, kteří by virtuální prostředí dokázali zabezpečit, bude přitom čím dál těžší. Takový je názor výkonného ředitele a předsedy představenstva společnosti Asseco Solutions, Jiřího Huba, který byl v pořadu Interview PLUS hostem Lucie Hrdličkové.

Sledujte ZÁZNAM Jak volí vaše peněženka: Jak řeší ANO a Trikolora dvojí kvalitu potravin?

6. října 2021 17:15

Daří se politikům řešit problém dvojí kvality potravin mezi západní a východní částí Evropské unie? Je řešením potravinová soběstačnost? Moderátoři Lucie Hrdličková a Petr Musil se v pořadu Jak volí vaše peněženka budou ptát poslance Milana Ferance (ANO) a předseda odborné komise pro finance Trikolóra Svobodní Soukromníci Miroslava Ševčíka. Sledujte živě na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku ve středu od 18:00.

Sledujte ŽIVĚ: Jak zastavit růst cen bytů? Odpoví Zábranský a Vondráček

13. září 2021 18:01

Jde zastavit růst cen bytů? Bude vlastní bydlení nedostupný luxus? Pomůže nový stavební zákon? V novém pořadu CNN Prima NEWS Jak volí vaše peněženka se moderátoři Lucie Hrdličková a Petr Musil budou ptát Adama Zábranského (Piráti) a předsedy Svobodných Libora Vondráčka. Jejich odpovědi poté zhodnotí ekonomové Ilona Švihlíková a Lukáš Kovanda.

Sledujte ŽIVĚ Jak volí vaše peněženka: Kdo podle Stanjury a Řehounka zaplatí státní dluh?

1. září 2021 16:35

Volby do Poslanecké sněmovny se blíží a lidé si stále častěji pokládají otázku, komu dají svůj hlas. V rozhodnutí jim může pomoci i ekonomická stránka výsledku voleb. Kdo zaplatí obří dluh České republiky? A skutečně se obejdeme bez zvyšování daní nebo zavádění daní nových, jak politické subjekty slibují? Na to odpoví hosté v pořadu Jak volí vaše peněženka ve středu od 18 hodin. Diskusi sledujte na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Fenomén Primark: Jak si může dovolit být tak levný a co je za nablýskanou fasádou?

17. června 2021 22:28

Džíny za 400 korun a boty za stovku. Úspěšný irský oděvní řetězec Primark s levnou módou ve čtvrtek otevřel svůj první obchod v Česku a lidé na něj na pražském Václavském náměstí stáli dlouhé fronty. O tom, jak si Primark může dovolit být tak levný a kde to má háček, mluvila v pořadu 360° televize CNN Prima NEWS ekonomická novinářka Lucie Hrdličková.

Kovanda: Kellner měl v Rusku a Číně příležitosti, které na přesyceném Západě neviděl

29. března 2021 23:48

Spekulace o tom, co se stane se skupinou PPF, ve které Petr Kellner působil jako majoritní vlastník, se vyrojily ihned po jeho tragické smrti. Podle ekonomické novinářky CNN Prima NEWS Lucie Hrdličkové byl holding na jeho případný předčasný odchod připraven. Ekonom Lukáš Kovanda označil v 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS Kellnera za mozek PPF, který je nenahraditelný. Oba hosté hovořili také o Kellnerových obchodních vztazích s Ruskem a Čínou, které označili za pragmatické.

Měli jsme přijmout pár migrantů, Evropa by nás vnímala jinak, říká Vladimír Dlouhý

25. ledna 2021 19:34

„Kandidáti ze zemí střední Evropy nejsou nejspíš v takové funkci vítáni,“ komentoval prezident Hospodářské komory České republiky Vladimír Dlouhý svou neúspěšnou kandidaturu na generálního tajemníka Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD). „Během migrační krize z roku 2015 stačilo přijmout velmi omezené množství migrantů, země ze západní a jižní Evropy by nás poté vnímaly jinak,“ řekl v pořadu K věci na CNN Prima NEWS .