reklama
CNN Prima News Lucie Hrdličková

Lucie Hrdličková

Výpis příspěvků ke štítku „Lucie Hrdličková“

Kovanda: Kellner měl v Rusku a Číně příležitosti, které na přesyceném Západě neviděl

29. března 2021 23:48

Spekulace o tom, co se stane se skupinou PPF, ve které Petr Kellner působil jako majoritní vlastník, se vyrojily ihned po jeho tragické smrti. Podle ekonomické novinářky CNN Prima NEWS Lucie Hrdličkové byl holding na jeho případný předčasný odchod připraven. Ekonom Lukáš Kovanda označil v 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS Kellnera za mozek PPF, který je nenahraditelný. Oba hosté hovořili také o Kellnerových obchodních vztazích s Ruskem a Čínou, které označili za pragmatické.

Seidlová: Plaga si necení práce učitelů. Zvyšování platů neodráží náročnost povolání

5. ledna 2021 14:06

Podle místopředsedkyně Českomoravského odborového svazu pracovníků školství Markéty Seidlové učitelé očekávají, že se všichni žáci v současném školním roce vrátí do lavic. Sama je ale jiného názoru. V pořadu Interview na CNN Prima NEWS se dále vyjádřila ke zvyšování tarifní složky učitelských platů, které podle ní nezohledňuje náročnost povolání.

Ředitel Kuhn: Budoucnost školství je ve slovním hodnocení, žáky jsem nechal doma

7. prosince 2020 14:23

Budoucností školství je slovní hodnocení, prohlásil v pořadu Interview na CNN Prima NEWS ředitel Gymnázia Bohumila Hrabala v Nymburce a člen Asociace ředitelů středních škol Jiří Kuhn. Podle něj v jistých věcech není distanční výuka na škodu, například počítačové aplikace by bylo dobré přenést i do klasického prezenčního režimu.

Prouza ze svazu obchodu vyzývá k legalizaci spropitného, je to velká část příjmů v gastronomii

8. října 2020 21:13
Aktualizováno

Od pátku 9. října platí pro restaurační zařízení další omezení – otevírací doba maximálně do 20 hodin. Podle prezidenta Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR Tomáše Prouzy se však jedná spíše o tah, který více působí jako rázné opatření než jako skutečný pokus o snížení rizika šíření koronaviru.

Osm let jsme zabředlí v nadávání na Zemana a Babiše, říká politický marketér Horák

17. září 2020 14:24

Nikdo nehledá řešení, lidé jen podkopávají nohy vládě. Osm let jen nadáváme na Miloše Zemana a Andreje Babiše, tvrdí Jakub Horák, který na úrovni politického marketingu pracoval například pro Piráty, TOP 09 nebo Mirka Topolánka. V pořadu Interview na CNN Prima NEWS zhodnotil některé kampaně současných parlamentních stran. Došlo i na srovnání hnutí SPD Tomia Okamury a Trikolóry v čele s Václavem Klausem mladším.

Spolupráce si vybírám podle toho, co bych dala vlastním dětem, říká food bloggerka

8. září 2020 14:43

Má tři děti, tři koně, vydává kuchařky nebo pronajímá karavan. Bloggerka, kuchařka a fotografka Markéta Pavleje, známá také pod přezdívkou Kitchenette, v pořadu Interview na CNN prima NEWS mimo jiné objasnila, podle čeho si vybírá placené spolupráce s různými partnery. Důležité je prý složení potravin i morální zodpovědnost vůči fanouškům.

Na pandemii jsme se připravili daleko lépe než stát, tvrdí majitel soukromých nemocnic

11. srpna 2020 19:44

Prý se jeho zdravotnická zařízení připravila na koronavirovou pandemii daleko lépe než ta státní. Hostem úterního pořadu Interview na CNN Prima NEWS byl majitel holdingu Akeso Sotirios Zavalianis, který vlastní například Onkologické a radiologické centrum Multiscan v Pardubicích, Nemocnici v Hořovicích a Rehabilitační nemocnici v Berouně.

reklama