reklama
CNN Prima News Lucie Hrdličková

Lucie Hrdličková

Výpis příspěvků ke štítku „Lucie Hrdličková“

Kovanda: Kellner měl v Rusku a Číně příležitosti, které na přesyceném Západě neviděl

Spekulace o tom, co se stane se skupinou PPF, ve které Petr Kellner působil jako majoritní vlastník, se vyrojily ihned po jeho tragické smrti. Podle ekonomické novinářky CNN Prima NEWS Lucie Hrdličkové byl holding na jeho případný předčasný odchod připraven. Ekonom Lukáš Kovanda označil v 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS Kellnera za mozek PPF, který je nenahraditelný. Oba hosté hovořili také o Kellnerových obchodních vztazích s Ruskem a Čínou, které označili za pragmatické.

Seidlová: Plaga si necení práce učitelů. Zvyšování platů neodráží náročnost povolání

Podle místopředsedkyně Českomoravského odborového svazu pracovníků školství Markéty Seidlové učitelé očekávají, že se všichni žáci v současném školním roce vrátí do lavic. Sama je ale jiného názoru. V pořadu Interview na CNN Prima NEWS se dále vyjádřila ke zvyšování tarifní složky učitelských platů, které podle ní nezohledňuje náročnost povolání.

Osm let jsme zabředlí v nadávání na Zemana a Babiše, říká politický marketér Horák

Nikdo nehledá řešení, lidé jen podkopávají nohy vládě. Osm let jen nadáváme na Miloše Zemana a Andreje Babiše, tvrdí Jakub Horák, který na úrovni politického marketingu pracoval například pro Piráty, TOP 09 nebo Mirka Topolánka. V pořadu Interview na CNN Prima NEWS zhodnotil některé kampaně současných parlamentních stran. Došlo i na srovnání hnutí SPD Tomia Okamury a Trikolóry v čele s Václavem Klausem mladším.

reklama