CNN Prima News slovenská fotbalová reprezentace

slovenská fotbalová reprezentace

Výpis příspěvků ke štítku „slovenská fotbalová reprezentace“

Kritizovaný Hancko našel zastání i u švagrové Plíškové: Co je víc než narození dítěte?

4. června 2022 18:12

Nechtěl přijít o porod ani první společné dny s čerstvě narozeným synem Adamem. A tak se fotbalista Sparty Dávid Hancko omluvil ze srazu slovenské reprezentace, na který byl nominovaný. I vzhledem k tomu, že Slováky nečekaly a nečekají zvlášť prestižní a důležité zápasy, dala se absence na první pohled brát jako zcela pochopitelná. Ovšem u východních sousedů se dočkal rozporuplných slov. Na ně reagovala sestra Hanckovy partnerky Karolína Plíšková.

Kauza kvůli porodu Plíškové. Hancko ho upřednostnil před repre, popudil nejen trenéra

3. června 2022 17:07

Že je narození dítěte jedním z nejdůležitějších okamžiků života a vše ostatní má ustoupit do pozadí? Trenér národního fotbalového týmu Slovenska Štefan Tarkovič by nesouhlasil. Před zápasy s Běloruskem, Kazachstánem a Ázerbájdžánem kroutil hlavou nad tím, že sparťanský stoper Dávid Hancko upřednostnil porod své manželky – tenistky Kristýny Plíškové – před reprezentačním srazem.

Slováci pykali za penaltu. Švédsko má první vítězství na Euru od roku 2012

18. června 2021 16:56

Druhý zápas ve skupině E fotbalového Eura má za sebou slovenská a švédská reprezentace. „Bratři“ vedení trenérem Štefanem Tarkovičem nedokázali navázat na úvodní vítězství nad Poláky a Seveřanům podlehli 0:1. Zápas hraný v ruském Petrohradu rozsekla penalta v 77. minutě, kterou proměnil záložník Lipska Emil Forsberg. Švédsko slaví první výhru na Euru od roku 2012, kdy vyzrálo na Francii, a sahá po účasti v osmifinále.

Slovensko si na Euru vyšláplo na Poláky. Těžilo z vlastního gólu i vyloučení soupeře

14. června 2021 20:10

První zápas fotbalistů Slovenska na Euru, první výhra. Výběr trenéra Štefana Tarkoviče porazil v ruském Petrohradě polskou reprezentaci 2:1. Na třech bodech měl velký podíl vlastní gól brankáře Wojciecha Szczęsnyho v prvním poločase. Ve druhém sice vyrovnal Karol Linetty, ale za chvíli opět poslal svůj tým do vedení stoper Interu Milán Milan Škriniar. Na slovenský nároďák čekají ve skupině E evropského šampionátu ještě utkání se Švédskem a Španělskem.

Slovenská reprezentace s příchutí Argentiny? Národní tým může posílit další cizinec

3. března 2021 23:04

Narodil se v argentinské Cordobě, doma je kromě dvouletého polského intermezza od roku 2012 na Slovensku. Fotbalista Vernon De Marco si skrze práci zemi v Evropě oblíbil natolik, že nyní požádal o slovenské občanství. A pokud by vydržel v současné formě, rád by dres s dvojramenným křížem neoblékal pouze ve Slovanu Bratislava, ale také v národním týmu. Ostatně nebylo by to poprvé, co by „bratry“ reprezentoval hráč narozený v jiném koutě světa.