CNN Prima News Starbucks

Starbucks

Výpis příspěvků ke štítku „Starbucks“

Rusové nahrazují další oblíbený podnik. Otevírá ho známý rapper, představil bizarní logo

19. srpna 2022 13:57

Jen krátce poté, co přišlo Rusko s náhražkou řetězce McDonald’s s názvem Chutně a tečka, představili hvězdný rapper Timati společně s restauratérem Antonem Pinskim koncept nové náhražky kavárenského řetězce Starbucks. První pobočka se otevřela v Moskvě a nese název Stars Coffee. Podnikatelé během otevření hovořili o perspektivách sítě, mezi prvotní plány patří spuštění mobilní aplikace.

Půvabnou Putinovu špionku před lety vyhostili z USA. Co dělá Agentka 90-60-90 dnes?

21. května 2022 07:13

Pro svůj půvab si vysloužila přezdívku „Agentka 90-60-90“. Čtyřicetiletá Ruska Anna Chapmanová se zviditelnila v roce 2010, když ji v New Yorku zatkla FBI pro podezření se špionáže. Po návratu do vlasti obdržela státní vyznamenání a zahájila kariéru modelky a influencerky. V současné době je rovněž populární TV moderátorkou.

Big Mac za tisíce a fronty jako před 30 lety. Do Mekáče pojedeme 2048 km, bouří se Rusové

9. března 2022 13:40

„To teď budu jezdit pro číze 2048 kilometrů? A nebo si mám koupit stovku na pár týdnů dopředu?“ Právě takové ohlasy přicházejí ze strany Rusů na rozhodnutí společnosti McDonald's uzavřít 850 svých poboček na území federace. Před provozovnami se tvoří kilometrové fronty a lidé si kupují zásoby na několik dní dopředu. A nejde o jedinou bolestnou zprávu pro obyvatele. Zavírají i pobočky kaváren Starbucks či rychlého občerstvení KFC a Pizza Hut.

Rusko se propadá do dob SSSR. Odchází McDonald’s, Coca-Cola, Pepsi i Starbucks

8. března 2022 19:07

Společnost McDonald’s v úterý oznámila, že kvůli ruské invazi na Ukrajinu dočasně uzavře všech svých 850 restaurací v Rusku. Obchodní aktivity v zemi přerušují také američtí výrobci nealkoholických nápojů Coca-Cola a PepsiCo i kavárenská síť Starbucks. Francouzská kosmetická firma L'Oréal mezitím sdělila, že v Rusku uzavře své obchody a pozastaví tam investice. Vývoz do Ruska stopne také italský výrobce luxusních automobilů Ferrari.

KOMENTÁŘ: Sladkokyselý život nemastné Emily v Paříži? Okoření to ‚‚Úkáčka‘‘, co kradou

7. ledna 2022 18:33

Američani? Rednecks – jinde než ve Starbucksu si kafe nekoupí. Francouzi? Snobové ― hulí jak fabriky, chlastají první ligu nehledě na vysoký cholesterol, moc se nemyjí a jejich život je ‚‚pešn‘‘, ‚‚fešn‘‘, croissanty a bagety. Francie? Místo, kde je deset sexy alfasamců na metr čtvereční, všichni neustále připraveni k nejlepší souloži vašeho života. A ‚‚Úkáčka‘‘? Jsou špinaví a kradou. Fakt že jo. Tvrdí to přece Emily ze samotné Paříže!

Za propagaci placené rodičovské dostali poukazy do Starbucks. Meghan podpořila aktivisty

3. listopadu 2021 17:01

Meghan Markleová se nevzdává a pokračuje ve svém boji za placenou rodičovskou dovolenou v USA. Tentokrát na sebe upozornila tím, že skrze svoji nadaci Archewell darovala zaměstnancům organizace, která vede národní kampaň za získání placené rodičovské dovolené a nemocenské, dárkové poukazy na kávu do řetězce Starbucks v hodnotě 25 dolarů (přibližně 550 korun).

V USA nemusejí mít očkovaní roušku. Starbucks a další firmy ale rozvolnění odmítají

15. května 2021 14:08

Podle amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) už nemusejí očkovaní lidé nosit roušku, a to ani ve vnitřních prostorech. Nejméně 18 států USA tak na základě pokynů agentury rozvolňuje. Ne všem se ale nápad na zvýhodnění vakcinovaných zamlouvá. Některé americké společnosti budou nadále nošení roušek vyžadovat.

Konec prodavačů teplé vody? Kvalitní markeťák vás nápadem vyděsí k smrti, říká expert

10. listopadu 2020 23:32

Skutečný marketing musí stále vycházet z orientace na produkt. Pokud jen jinak skládáte stále stejná slovíčka, neděláte marketing, nýbrž krátkodobý hluk. „Jestliže vám poradenská firma pouze zopakuje trendy, bludy o mileniálech a buducnosti pracoviště, prodává jen teplou vodu,“ říká Milan Šemelák, zakladatel společnosti Unicorn Attacks, která propojuje zaběhnuté korporace s nově vznikajícími firmami.