reklama

Šťastlivec z Michiganu vyhrál v loterii. Podruhé za tři roky

Takové štěstí má málokdo. Padesátiletému Marku Clarkovi z amerického Michiganu se v sobotu podařilo vyhrát čtyřmilionový jackpot. Za poslední tři roky se mu stejný kousek povedl už podruhé.

reklama

„Rozhodně mě nikdy nenapadlo, že by se mi něco takového mohlo stát dvakrát,“ řekl pro americkou CNN rodák z Michiganu. Jeho příběh začal už před třemi lety, kdy v loterii vyhrál poprvé. Tehdy si na benzínové pumpě koupil los s možností okamžité výhry.

K tématu

Část losu seškrábal sám a zbytek nechal na pracovníkovi čerpací stanice. „Normálně jsme se spolu bavili, ale nejednou se na mě podíval a řekl, že jsem vyhrál čtyři miliony dolarů,“ popsal situaci před třemi lety Clark, který hned po výhře jel domů, aby novinku oznámil své rodině. Následně odešel do předčasného důchodu.

Mince od zesnulého otce

I v sobotu si Američan zakoupil lístek s okamžitou výhrou. „Los jsem škrábal mincí, kterou mi dal můj otec zhruba před deseti lety,“ řekl Clark. Následně ale dodal, že otce přibližně před rokem ztratil. „Myslím si, že jsem vyhrál právě díky té minci,“ uvedl výherce.

Clarkův život se ale nijak zásadně nezmění. Šťastlivec se prý vrátí k normálnímu životu a rybaření. „S tátou jsme chodili lovit pravidelně. Mám na to skvělé vzpomínky. Chci také trávit čas se synem a rodinou,“ vysvětlil Clark.

Další hlavní zprávy

360°

Blatný nerozumí pandemii, vedení resortu nezvládá, tvrdí imunolog Hel

Blatný nerozumí pandemii, vedení resortu nezvládá, tvrdí imunolog Hel

Imunolog Zdeněk Hel uznává ministra zdravotnictví Jana Blatného za výborného onkologa a lékaře, ale vedení resortu a hlavně boj s pandemií koronaviru podle něj nezvládá dobře. „Bohužel, jak pan Blatný, tak ostatní z vedení ministerstva zdravotnictví nejsou odborně dostatečně vybavení na to, aby se zabývali reakcí na nemoc COVID-19,“ řekl Hel v pořadu CNN Prima NEWS 360° Pavlíny Wolfové.

Rizikové skóre kleslo na 68 bodů, Česko se na čtvrtém stupni drží 13 dní
Povinné respirátory v Česku stále ve hře. K dostání by mohly být i v obchodech
Rychleji se šíří a více zabíjí. Britská mutace může znamenat šestý stupeň, říká Prymula
ČSSD si chce karanténním bonusem koupit hlasy nízkopříjmových skupin, říká Bábek
reklama
reklama
Viroložka: Děti jsou častými přenašeči covidu. Proč pro ně očkování není vhodné?

Zdraví

Domácí zpravodajství

Jágr či Špotáková stojí za Hniličkou: Jeho odvolání destabilizuje financování sportu
Slavil i strážce zákona. Na párty s Paroubkem byl krajský policejní ředitel Husák
Připravme se na zdražení aut. Výrobci čekají na součástky a nestíhají sytit poptávku
Další články
reklama
reklama