CNN Prima News strýc

strýc

Výpis příspěvků ke štítku „strýc“

Rusové jí zabili otce. 6letá dívka teď vydělává peníze na tanky a Javeliny pro armádu

27. července 2022 06:24

Její otec i strýc zemřeli v bojích proti ruským okupantům. Nyní šestiletá ukrajinská holčička Iryna Vasylieva prodává ozdobené čelenky do vlasů. Peníze prý půjdou na pomoc armádě. Snem Iryny je prodat tolik čelenek, aby mohla ukrajinským vojákům pořídit tisíc kusů amerických raketometů Javelin a dalších tisíc tanků. Řekla to v rozhovoru pro tamní média. Reportáž sdílel poradce ukrajinského ministra vnitra Anton Geraščenko.

Martina a Gábinu zabil pád stromu, když pomáhali cizím dětem. Zbyl po nich pětiletý syn

21. července 2021 08:41

Tragický příběh z Písecka, který se stal na začátku července, zasáhl mnohé Čechy. Při bouři se manželé Martin a Gábina snažili pomoci dětem, které byly se svými rodiči na cyklovýletě. Poté, co se děti schovaly před bouří do auta, na vůz spadl strom a Martina s Gábinou usmrtil. Zůstal po nich pětiletý syn Bruno, ze kterého se náhle stal sirotek. Jeho strýc proto založil sbírku, v níž lidé přispěli již více než milion korun.

Tragické Vánoce: Čtyři lidé zemřeli na covid, strávili spolu svátky. Pozůstalá viní vládu

28. ledna 2021 13:40

Padesátiletá Tracy Lathamová přišla o svého snoubence, jeho rodiče i strýce. Všichni zemřeli začátkem tohoto roku na koronavirus. Domnívá se, že se nakazili na rodinné sešlosti na Štědrý den. „Byla to krásná rodina, nejlepší táta a máma, ve které jsem mohla doufat,“ uvedla Lathamová. Z této tragické události viní také vládu, podle ní nebyla opatření dost tvrdá a bylo by lepší, kdyby se rodiny na Vánoce nesměly potkávat vůbec.