CNN Prima News supermodelka

supermodelka

Výpis příspěvků ke štítku „supermodelka“

Supermodelka 80. let odhalila rakovinu kůže náhodou. Ukázala fotky po vyoperování nádoru

Americká herečka a supermodelka Christie Brinkleyová na sociální síti odhalila, že jí bylo diagnostikováno zákeřné onemocnění. Že má rakovinu kůže, přitom zjistila úplnou náhodou. Doprovázela totiž jednu ze svých dcer na běžnou kontrolu k lékaři a při této příležitosti si nechala zkontrolovat podivnou tečku na obličeji. Nyní už má za sebou zákrok, při kterém jí byl nádor odstraněn.

Supermodelka si v 62 letech založila OnlyFans. S Krainovou dokazují, že věk je jen číslo

K české modelce Simoně Krainové se přidává další z řad slavných krásek. Profil na placené a necenzurované platformě OnlyFans se rozhodla založit i supermodelka osmdesátých let Carol Altová. Ve svých dvaašedesáti letech tvrdí, že je to poprvé za celou její kariéru, co má kontrolu nad svou image. Obě modelky razí názor, že žena může být krásná v každém věku.

Gigi Hadid skončila za mřížemi. Za pašování drog na Kajmanské ostrovy si vysloužila pokutu

Americká modelka Gigi Hadidová skončila ve vazbě kvůli pašování marihuany. Drogy byly nalezeny během celní kontroly na Kajmanských ostrovech, kam se s kamarádkami vydala na dovolenou. Informaci potvrdil zástupce modelky magazínu People. Gigi musela zaplatit pokutu, fanouškům na sociální síti dala vědět, že vše dopadlo dobře a dovolenou si užívá.