CNN Prima News Suzuki

Suzuki

Výpis příspěvků ke štítku „Suzuki“

Agresivního řidiče zastavila až střelba. Policistům na Prostějovsku ujížděl pod vlivem drog

14. července 2022 08:23

Zhruba šest kilometrů pronásledovali policisté u Konic na Prostějovsku osmadvacetiletého řidiče, který odmítal zastavit na jejich výzvu své terénní auto bez registračních značek. Řidič nereagoval ani na varovnou střelbu do vzduchu, zastavily ho až prostřelené pneumatiky. Policisté nakonec muže vytáhli ven oknem auta. Informovala o tom policejní mluvčí Miluše Zajícová. Pachatel neměl řidičský průkaz a byl pod vlivem drog.

Velvyslanec Suzuki: Udržitelnost je správná cesta. Olympijská vesnice běžela na vodík

27. prosince 2021 08:58

Japonsko se nachází ve víru velkých změn. Část z nich zrychlily olympijské hry v Tokiu, část zase pandemie koronaviru či nástup nové vlády. Jednou z priorit ale bude jednoznačně cesta udržitelnosti a nulových emisí, uvedl japonský velvyslanec v České republice Hideo Suzuki. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS se rovněž rozpovídal o pandemické situaci v zemi vycházejícího slunce, dozvucích olympiády i o svých předešlých zkušenostech s porevolučním Českem.

Ďábelský plán vraždy. Žena zemřela po hadím uštknutí, ve vězení za to pyká její manžel

22. listopadu 2021 08:01

Idylické manželství 25leté Uthry z Indie se po čase změnilo v noční můru. Se Surejem Kumarem se dívka seznámila prostřednictvím seznamovací služby a v březnu 2018 se vzali. Žena však neměla nejmenší tušení, že její životní láska ji plánuje zavraždit pomocí hadího uštknutí. Pokus o vraždu prostřednictvím smrtelně jedovatého hada provedl už dříve.

Test motorky: Moto Guzzi V 85 TT je nejstylovějším crossoverem v jedné stopě

6. července 2021 18:15

Relativně nenápadný italský zástupce v kategorii cestovních endur je zcela originálním druhem svého rodu. Od dob, kdy brány továrny v Mandellu del Lario opustilo poslední enduro typu Stelvio, se tradiční výrobce od jezera Como soustředil především na stylové stroje, zatímco praktická část věci šla trochu stranou. Model V 85 TT v sobě však zdařile snoubí estetiku, jízdní vlastnosti i praktické schopnosti.

Test motorky: Vyrazte na cestu kolem světa. Honda Africa Twin neuznává hranice

6. června 2021 09:00

Cestovní endura urazila za poslední dvě dekády obrovský kus cesty. Jsou pohodlná na dlouhých cestách, rychlá na dálnicích, obratná v zatáčkách a všestranná v každodenním provozu. Není divu, že na vysoké stroje s vysokými řídítky přesedá stále více motorkářů. Obdivované kulty z věhlasných chovů BMW, Triumphu či Ducati ale jakoby zapomněly na svůj původní účel – jízdu v terénu. Proto má své nezastupitelné místo na trhu právě japonská klasika.