CNN Prima News Suzuki

Suzuki

Výpis příspěvků ke štítku „Suzuki“

Nechali jsme umělou inteligenci napsat test auta. Fakta poskytne, názor ale nečekejte

Tvorba textů na určité téma je podle odborníků jedním z oborů nejvíce ohrožených příchodem umělé inteligence. Typickým případem žurnalistického útvaru založeného na faktech a zkušenostech je test nebo recenze určitého výrobku, v našem případě osobního automobilu. Pro názornost jsme zvolili vůz, který naším testem před nedávnem prošel a byla k němu tedy vytvořena klasická „lidská“ recenze. Jak si s tímtéž zadáním poradil imaginární odborník?

TEST: Suzuki Swift se čtyřkolkou je přírodním úkazem. Moc nejede, ale dostane se všude

Swift je po dlouhá léta základním stavebním kamenem značky Suzuki a jde také o hlavní důvod, proč si zákazníci v 80. letech všimli, že nejen motocykly je živ tento japonský výrobce. Současná generace rozhodně nepatří mezi nejprogresivnější malá auta na trhu, snad právě proto má ale věrnou skupinu zákazníků. My jsme vyzkoušeli obzvláště unikátní verzi s pohonem všech kol.

Agresivního řidiče zastavila až střelba. Policistům na Prostějovsku ujížděl pod vlivem drog

Zhruba šest kilometrů pronásledovali policisté u Konic na Prostějovsku osmadvacetiletého řidiče, který odmítal zastavit na jejich výzvu své terénní auto bez registračních značek. Řidič nereagoval ani na varovnou střelbu do vzduchu, zastavily ho až prostřelené pneumatiky. Policisté nakonec muže vytáhli ven oknem auta. Informovala o tom policejní mluvčí Miluše Zajícová. Pachatel neměl řidičský průkaz a byl pod vlivem drog.

Velvyslanec Suzuki: Udržitelnost je správná cesta. Olympijská vesnice běžela na vodík

Japonsko se nachází ve víru velkých změn. Část z nich zrychlily olympijské hry v Tokiu, část zase pandemie koronaviru či nástup nové vlády. Jednou z priorit ale bude jednoznačně cesta udržitelnosti a nulových emisí, uvedl japonský velvyslanec v České republice Hideo Suzuki. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS se rovněž rozpovídal o pandemické situaci v zemi vycházejícího slunce, dozvucích olympiády i o svých předešlých zkušenostech s porevolučním Českem.

Ďábelský plán vraždy. Žena zemřela po hadím uštknutí, ve vězení za to pyká její manžel

Idylické manželství 25leté Uthry z Indie se po čase změnilo v noční můru. Se Surejem Kumarem se dívka seznámila prostřednictvím seznamovací služby a v březnu 2018 se vzali. Žena však neměla nejmenší tušení, že její životní láska ji plánuje zavraždit pomocí hadího uštknutí. Pokus o vraždu prostřednictvím smrtelně jedovatého hada provedl už dříve.