Můj život je jedna velká bolest, říká Vémola před sňatkem. Popsal i netradiční svatební cestu

V sobotu jako král nastoupil na vyprodanou Štvanici, kde následně uškrtil srbského zápasníka Aleksandra „Jokera“ Iliče a stal se šampionem. Pás, který získal, věnoval své nastávající manželce Lele, kterou si ve čtvrtek ve čtyři hodiny vezme. Můj život je jedna velká bolest, ale jsem šťastný, říká obávaný Terminátor v pořadu 360°.

Jedno velké vítězství má Karlos za sebou, ještě větší boj ho ale možná čeká. Ve čtvrtek, ve čtyři hodiny odpoledne, řekne „ano“ své snoubence Lele. Dlouhou rozlučku se svobodou ale sám nepotřebuje. „Ve dvě hodiny se loučím se svobodou a ve čtyři se žením,“ říká s potutelným úsměvem jeden z nejúspěšnějších českých MMA zápasníků.

Karlos sice vítězstvím v sobotním zápase získal pás šampiona, toho se ale krátce po svém triumfu vzdal. „Tohle není můj pás, to je pás mojí ženy, protože mi po zápase oznámila, že když jsem pro tohle naši svatbu o rok odložil, tak jí ho musím dát,“ přiznává Terminátor Vémola.

Šampion se ale toho, že by pás pro svou ženu nezískal, nebál. „Na Štvanici jsem si říkal: ‚Já to dokážu, nastoupím v tom královským, povede mě sám Bůh.‘ A ke královskému nástupu nemůže být lepší zpěvák než Karel Gott. Když na sebe vytvoříte takovýhle tlak, tak to nejde prohrát,“ prozrazuje svůj recept na úspěch Vémola a dodává, že si ani nemohl dovolit prohrát zápas s někým, kdo v rámci klasických předzápasových trashtalks uráží jeho rodinu. „Před zápasem jsem si vytvořil nenávist. Doopravdy jsem mu tam šel ublížit.“

Po všech zkušenostech, které Karlos v kleci získal, by nechtěl, aby se něčím podobným v budoucnu živily i jeho dvě dcery. „Ony nebudou muset dělat to, co jsem dělal já,“ přepíná do vážného tónu čtyřnásobný otec. „To si vůbec nedokážu představit. Rozhodně bych si nepřál, aby zápasily. Nemohl bych se dívat na to, jak si někdo rozbíjí loket o jejich hlavy,“ dodává s tím, že by se raději svoje holky snažil od zápasení odklonit. Třeba tím, že by jim koupil poníka.

Jako táta je spokojenější, když může svým potomkům dopřát to, co on v dětství mít nemohl. „Jednou jsem se svým synem šel po zoologické zahradě a najednou mi říká: ‚Táti, já chci krokodýla.‘ Tak jsem řekl tehdejší manželce, že když chce krokodýla, sice mu jsou čtyři roky, bude mít krokodýla. A netrvalo to dlouho a za 14 dni jsme měli doma krokodýla.“

Tagy:

Hlavní zprávy

Je za diktátorů líp? Studie ukazuje, jak tyrani lidem lžou o jejich životní úrovni
Ekonomika

Je za diktátorů líp? Studie ukazuje, jak tyrani lidem lžou o jejich životní úrovni

Zlatí komunisti, za nich měli všichni práci a mohli si dovolit byt. Takto nostalgicky někdy Češi hodnotí éru před listopadem 1989. Nemusí jít nutně o ztrátu paměti v tom, jak nízkou životní úroveň státy někdejšího sovětského bloku měly. Totalitní režimy totiž o ekonomické prosperitě jimi ovládaných zemí lžou. A tím víc, čím utuženější zřízení tyto země mají.

ON-LINE: Ukrajinci odhalili plány. Dobytí Krymu je nevyhnutelné, říká Zelenského člověk
Ukrajina

Živě
ON-LINE: Ukrajinci odhalili plány. Dobytí Krymu je nevyhnutelné, říká Zelenského člověk

Ruský ústavní soud dal v neděli zelenou připojení čtyř ukrajinských regionů k Rusku. V pondělí mají anexi Doněcké, Luhanské, Chersonské a Záporožské oblasti schvalovat poslanci. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj potvrdil kompletní ovládnutí klíčového města Lyman. Unijní lídři budou v pátek v Praze jednat o další podpoře Ukrajině a také o energiích. Británie pořídí dvě specializované lodi na ochranu infrastruktury na dně moří, jako jsou plynovody či kabely.

Infobox

Válka na Ukrajině

sledujeme živě
06:22

Guardian: Znovuzískání Krymu „se zdá být nevyhnutelné“, říká Zelenského zástupkyně

05:41

Zelenskyj: Úspěch ukrajinské protiofenzívy se neomezuje jen na Lyman

05:00

Začíná vyhlašování Nobelových cen, odpůrci Putina mohou dostat cenu za mír

04:38

Ministr Síkela se vyjádří k aktuální situaci v energetice

Volby v Itálii? Nastupuje fašismus s lidskou tváří, řekla Gregorová. Obavy Pirátů mírní ODS

Nedělní předčasné volby v Itálii vyhrál pravicový blok v čele se stranou Bratři Itálie. Její šéfka Giorgia Meloniová tak dostane šanci sestavit vládu. Někteří evropští politici se obávají o italskou demokracii. Například europoslankyně Markéta Gregorová (Piráti) v rozhovoru pro CNN Prima NEWS ideologii Bratrů Itálie označila za „fašismus s lidskou tváří“. Obavy Pirátů na české scéně mírní především jejich koaliční partneři z ODS.

Domácí zpravodajství

Zvolení Zwyrtek Hamplové? STAN předvedl naprostý amatérismus a nedospělost, říká expert

Jana Zwyrtek Hamplová (BEZPP za NEZ) je bezesporu jedním z největších překvapení letošních senátních voleb. V konkurenci obhajující senátorky Šárky Jelínkové (KDU-ČSL) a Lucie Pluhařové (ANO) se jí podařilo postoupit do druhého kola, kde těsně zvítězila. Podle komentátora Petrose Michopulose to ale není pouze její zásluha. Na volebním výsledku se podepsala špatná taktika vládních stran, zejména hnutí STAN.

Snížení teplot v učebnách? Děti by onemocněly, budeme vytápět i nadále, zní od ředitelů škol

Učebny budeme vytápět i nadále, jinak děti onemocní a odrazí se to na absenci ve třídách i kvalitě vzdělání. Redakci CNN Prima NEWS to uvedli oslovení ředitelé škol, kterým se nelíbí vládou doporučované snižování teplot v prostorech nejen vzdělávacích institucí. Navzdory rostoucím cenám energií si ředitelé podle svých slov nemohou dovolit riskovat zdraví svých žáků, u některých škol přitom prudce vzrostly zálohy na energie.

Babiš prodává obytňák? Bude to chtít exorcismus, smějí se lidé ironickému inzerátu

Od vyhlášení výsledků druhého kola senátních voleb neuplynul ani den, ale internet již zaplavily vtípky poukazující na drtivou prohru kandidátů hnutí ANO. Mezi ty nejsdílenější se soudě z reakcí na sociálních sítích řadí falešný inzerát, dle kterého předseda ANO Andrej Babiš prodává svůj ikonický karavan. „Měl jsem ho pár měsíce, použiť len necelé sezóne,“ uvádí mimo jiné satirická anonce.

Děčínský čaroděj měl obrat klientky o miliony. Neždímu je, pomáhám, vysvětluje v dopise

O případu samozvaného čaroděje z Děčína, který měl podle policie za magické rituály z žen vylákat přes internet stovky tisíc korun, jsme vám v Krimi zprávách už říkali. Policie ho obvinila z podvodu. Do naší redakce v Ústí nad Labem ale přišel dopis a můžeme prozradit, že ho nedonesla sova. Samozvaný čaroděj v něm tvrdí, že není žádný podvodník – magické schopnosti prý zdědil po předcích.