CNN Prima News Tesla Model 3

Tesla Model 3

Výpis příspěvků ke štítku „Tesla Model 3“

Tesla Model 3 se bizarně ovládá, ale skvěle jezdí. Cenově je hluboko pod Škodou

Automobilka populárního vizionáře Elona Muska přivezla na český trh omlazený Model 3 označený jako Highland. Už během prvního seznámení na showroomu to vypadalo, že se nejdostupnější Tesla konečně zbavila svých dětských nemocí, což nakonec potvrdil také redakční test. Faceliftovaný Model 3 je zároveň autem, které dokáže zcela změnit pohled na tuto americkou průkopnickou značku. Nejenže je plný zajímavých funkcí, ale dokonce i skvěle jezdí. Pro některá řešení jsme však stále nenašli pochopení.

Omlazená Tesla je výrazně levnější než Škodovka. Konkurenci drtí výkonem i dojezdem

Automobilka populárního vizionáře Elona Muska přivezla do Česka omlazený Model 3. Nejdostupnější vůz s písmenem „T" na kapotě doznal hned několika designových změn, které mají pozitivní vliv na dojezd i dynamiku. Kámen na kameni rozhodně nezůstal ani uvnitř, kde opět přibylo hned několik kontroverzních řešení. Novinkovou Teslu jsme si měli možnost naživo prohlédnout v prvním oficiálním českém showroomu.

Elektromobily už využívají i pohřebáci. Kvůli tichému chodu i emisním zákazům

Nizozemský výrobce využil neoddiskutovatelnou výhodu elektromobilu a upravil jej na pohřební vůz. Tichý chod a nulové emise přestavěné Tesly přispívají k dokonalé důstojnosti posledního rozloučení. V západní Evropě totiž řeší mimo jiné i omezení přístupu aut se starším spalovacím motorem do center některých měst, kde bývají nezřídka umístěny hřbitovy, pohřební ústavy i krematoria.