reklama

Testování nekončí: Získejte levně kvalitní rychlotesty pro firmu nebo na tábor

Potvrzení o negativním testu bude i nadále potřeba pro vstup na kulturní akce a pro cestování. Vybavit se testy by tak měly nejen firmy, ale i školy, školky a místa s vysokou koncentrací lidí. Testovat se bude muset i na dětských táborech. Jak testovat levně a bezpečně?

reklama

Testy pro letní tábory, firmy i jednotlivce

Covitrade.cz, specialista na ochranné pomůcky a dezinfekční prostředky, reaguje na aktuální situaci v České republice. Společnost chce usnadnit testování a ochranu před koronavirem a nabídnout levné, ale zároveň kvalitní řešení pro všechny. Covitrade současně reaguje na situaci, kdy děti a mládež na táborech a ve školách zatím nemají nárok na očkování, ale bez testů je jejich pohyb omezen.

Za akčních 53 Kč/ks nabízí český e-shop kvalitní ag testy Lepu Medical detekující virus SARS-CoV-2 a jeho mutace. Testy jsou schválené Ministerstvem zdravotnictví a jsou velmi přesné. Odběr probíhá výtěrem z kraje nosu a je tedy rychlý a bezbolestný. Jedná se navíc o levnější řešení, než jsou PCR testy, které jsou alternativou pro testování před odjezdem na tábor.

FFP2 respirátory a dezinfekce k testům zdarma

Ke každému kusu testu nyní díky akci zákazníci získají zdarma FFP2 respirátor (respirátor je přidán k objednávce po objednání). Za každých objednaných 50 kusů testů (2 balení po 25 ks) také zdarma dostanou 1 ks sprejové dezinfekce KIN-TOL 200 ml vhodné pro nošení při sobě nebo pro umístění do společných prostor. Riziko přenosu infekce nejen vzduchem, ale i dotykem infikovaných povrchů totiž podle odborníků nadále přetrvává.

Rychlé dodání antigenních testů po ČR

Pro získání akční nabídky nyní stačí na stránce https://www.covitrade.cz/antigenni-test-vyterovy-lepu-medical/ provést objednávku. Testy i s respirátory a dezinfekcí následně dorazí do několika dní prostřednictvím vybraného dopravce. Dezinfekce a respirátory budou do objednávky automaticky přidány podle počtu objednaných testů. Do objednávky je možné zařadit další ochranné pomůcky a zvýhodněné úklidové zboží z e-shopu, a využít tak jednoho poštovného.

Ať už tedy sháníte testy na tábor, pro sebetestování, nebo pro testování zaměstnanců či dětí ve škole, využijte akční nabídky z ověřeného e-shopu Covitrade.cz. V případě zájmu o velký počet balení je možná domluva na individuální nabídce.

Tagy:
Začala třetí vlna. Delta se šíří mezi neočkovanými, Slováci zveřejnili drsné statistiky
Koronavirus

Začala třetí vlna. Delta se šíří mezi neočkovanými, Slováci zveřejnili drsné statistiky

Ministerstvo zdravotnictví na Slovensku zveřejnilo alarmující statistiky. Uvádí, že z osob, které byly v posledních dvou týdnech pozitivní na COVID-19, jich 76 procent nebylo očkováno proti koronaviru. Podle uznávaného epidemiologa Martina Pavelky v zemi začala třetí vlna pandemie, která postihuje neočkované. Varianta delta je podle něj nakažlivější a nebezpečnější i pro mladší věkové kategorie.

První česká přírodní památka UNESCO. Na seznam se dostaly Jizerskohorské bučiny

Na seznam světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO patří nově Jizerskohorské bučiny v Jizerských horách. O jejich zařazení ve středu rozhodl výbor světového dědictví Organizace OSN pro výchovu, vědu a kulturu (UNESCO). O výsledku informoval ředitel Agentury ochrany přírody a krajiny František Pelc. Jde o první tuzemskou přírodní lokalitu na tomto seznamu.

Brankářská hvězda NHL se o vyhazovu dočetla z Twitteru. Za nový tým nechce hrát

Gólman Marc-André Fleury byl jedním ze základních prvků, díky kterým se Vegas Golden Knights hned po svém zrodu zařadil mezi neobávanější týmy NHL. Za minulou sezonu Fleury dokonce dostal Vezina Trophy pro nejlepšího brankáře zámořské soutěže. Jenže teď ho bez varování hodil klub z města hříchů přes palubu. Podle zpráv z USA se o svém konci dočetl Fleury na sociálních sítích.

Hygiena provedla přes 30 tisíc kontrol. Přísná pravidla přitom návštěvníky odrazují

Pořadatelé kulturních i sportovních akcí upozorňují na stále častější kontroly dodržování covidových pravidel, podle ministerstva zdravotnictví jich bylo již více než 30 tisíc. Přísná pravidla pro vstup na jednotlivé akce, tedy takzvaný systém OTN (očkování, testování, prodělání nemoci), však řadu návštěvníků odrazuje a pořadatelé kvůli tomu tratí. Obávají se také toho, co s návštěvností udělá konec proplácení testů od prvního září.

reklama

Domácí zpravodajství

Na pražské nádraží Vyšehrad je uvalena exekuce, zřejmě půjde do dražby

Na dlouhodobě chátrající budovu nádraží Vyšehrad v Praze byla uvalena exekuce a zřejmě půjde do dražby. Vyplývá to z exekučního příkazu. Důvodem jsou nezaplacené pokuty, které v minulosti kvůli špatnému stavu památkově chráněné budovy uložili majitelům památkáři. Praha chtěla dříve budovu odkoupit, ale nedomluvila se s majiteli na ceně. Podle radního Jana Chabra (TOP 09) se město do případné dražby přihlásí.

reklama