CNN Prima News Tinder

Tinder

Výpis příspěvků ke štítku „Tinder“

Vyhrožoval mi smrtí. Exmanželka popsala chování policisty, který přes 20 let znásilňoval ženy

18. ledna 2023 08:36

Velkou Británií otřásá sexuální skandál policisty Davida Carricka, který čelí obvinění z více než osmdesáti sexuálních zločinů. Přes 20 let týral a znásilňoval ženy, zavíral je do sklepa, mučil a ponižoval. O jeho chování nyní promluvila také exmanželka, které měl tvrdit, že ji může kdykoliv zabít, aniž by zanechal jakékoliv důkazy.

Tinder podle ruské propagandy. Strádající, promrzlé Evropanky utíkají za bohatými Rusy

6. listopadu 2022 19:39

Zmrzlé Britky sní o cestě do blahobytem překypujícího Ruska. Na sociálních sítích se objevilo další video oslavující ruskou připravenost na letošní zimu. Na Twitteru ho sdílel i poradce ukrajinského ministerstva vnitra, Anton Geraščenko. Podle něj zobrazuje v očích ruské propagandy evropskou podobu on-line seznamek v nadcházející zimě. Ironické komentáře pod videem neberou konce.

Jsem upír, tvrdil vrah ze seznamky. Se svou družkou rozřezal jednu z dívek motorovou pilou

18. prosince 2021 21:21

Když 24letá Sydney Loofeová souhlasila, že půjde na schůzku s ženou, kterou poznala díky seznamovací aplikaci Tinder, naplňovala ji naděje. Dívka trpěla depresemi, a tak doufala, že jí nový románek pomůže těžké chvíle překonat. Netušila, že padla do pasti vrahů. Pár chtěl, aby se Sydney přidala k jejich sexuálním hrátkám, nakonec ji rozřezal motorovou pilou.

Seznamky budou nově ukazovat, zda jsou zájemci očkovaní. Nabízí i řadu dalších výhod

22. května 2021 00:09

Bílý dům se spojil s vývojáři nejpopulárnějších seznamovacích aplikací jako Match, Tinder či Bumble ve snaze přimět Američany k naočkování proti covidu. Lidé si na svých profilech v těchto aplikacích budou moci nově nechat zobrazit, zda jsou naočkovaní, a ostatní je podle toho budou moci vyhledávat. Naočkovaní rovněž dostanou dočasně zdarma přístup k některým funkcím, jež dosud aplikace umožňovaly jen platícím uživatelům, napsala agentura Reuters.

Chcete na rande? Nezoufejte, ministerstvo vnitra poradí. Ale do devíti večer doma

7. listopadu 2020 23:35

„Buďme k sobě upřímní – láska za časů covidu opravdu není jednoduchá. Současná doba randění moc nepřeje, ale pokud jste dostatečně opatrní, dá se i navzdory globální pandemii jít s někým na rande,“ povzbuzuje zamilované ministerstvo vnitra na svém webu. Mezi rady, jak si v současné situaci vyjít, zařazuje třeba najít si vhodného adepta i bezpečné místo.