CNN Prima News Tišnov

Tišnov

Výpis příspěvků ke štítku „Tišnov“

Příbuzné v Tišnově chtěl zabít sekerou, nyní spáchal sebevraždu. Úleva a štěstí, říká rodina

3. ledna 2023 22:45

Nečekaný zvrat nastal v případu útoku sekerou v Tišnově na Brněnsku, kde agresor napadl pět členů vlastní rodiny. Několik lidí tehdy skončilo v kritickém stavu v nemocnici. Znalci později zjistili, že útočník byl v době činu nepříčetný, a tak místo 20letého trestu skončil v ústavním léčení. Teď se ale Krimi zprávám podařilo zjistit, že muž o vánočních svátcích spáchal sebevraždu.

Železniční nehoda na Žďársku: Vlak po srážce s náklaďákem vykolejil, nejméně dva zranění

29. prosince 2021 07:15
Aktualizováno

Na železničním přejezdu v Rožné na Žďársku se ve středu srazil osobní vlak s nákladním autem a vykolejil. Zranění utrpěli řidič auta a jeden cestující z vlaku. S podezřením na lehké zranění byla převezená na ošetření do nemocnice také průvodčí z vlaku, sdělila policejní mluvčí Stanislava Rázlová. Drážní inspekce odhadla škodu na vozidlech a trati v součtu na 32,5 milionu korun.

Po útoku sekyrou v Tišnově bojují muž a žena o život. Útočníkovi hrozí i doživotí

12. října 2021 09:10
Aktualizováno

V brněnské Fakultní nemocnici u svaté Anny zůstávají na ARO ve vážném stavu muž a žena, které v pondělí večer zranil útočník v Tišnově, řekla v úterý ráno mluvčí nemocnice Dana Lipovská. Mimo ohrožení života je napadená žena, která byla převezena do Fakultní nemocnice Brno, uvedla její mluvčí Veronika Plachá. Podle ní je v zařízení se středně těžkými zraněním i další napadený muž. Útočníka policie obvinila z pokusu o vraždu. Hrozí mu až dvacet let vězení, případně výjimečný trest.

Muž se sekerou útočil v domě v Tišnově. Pět lidí je těžce zraněných, zasahoval vrtulník

11. října 2021 21:17
Aktualizováno

V domě v Tišnově u Brna v pondělí večer útočil muž se sekerou. Záchranáři měli v péči šest pacientů, pět z nich utrpělo těžká zranění. Utrpěli bodná a sečná zranění, informovala mluvčí záchranářů Michaela Bothová. Na místě zasahoval i záchranářský vrtulník. Mluvčí jihomoravských policistů David Chaloupka řekl, že útočníka policisté zadrželi.