CNN Prima News Uherskohradišťsko

Uherskohradišťsko

Výpis příspěvků ke štítku „Uherskohradišťsko“

Muž z Uherskohradišťska ubil kamaráda k smrti. Míří do vazby, hrozí mu výjimečný trest

Okresní soud v Uherském Hradišti v pátek poslal do vazby čtyřiatřicetiletého muže, který podle policie ubil o víkendu v opuštěné budově na Uherskohradišťsku svého kamaráda. Byl převezen do vazební věznice, řekl mluvčí soudu Michal Tománek. Kriminalisté muže obvinili z vraždy, v případě prokázáni viny a odsouzení mu hrozí až dvacetileté vězení, případně výjimečný trest.

Tragická nehoda u Zlechova. Srážku aut nepřežili dva lidé, další včetně dětí jsou zraněni

Při srážce tří osobních aut mezi Zlechovem a Starým Městem na Uherskohradišťsku zemřeli v neděli odpoledne dva lidé. Další tři lidé včetně dvou dětí utrpěli zranění. Silnice I/50 byla v místě nehody několik hodin uzavřena, policisté odkláněli dopravu na objízdné trasy. O opětovném zprůjezdnění vytížené silnice I/50, která je hlavním tahem mezi Brnem a Uherským Hradištěm, informovala policie po 18:00 na Twitteru.

Kradli počítače i marmeládu. Čech exkluzivně popsal drama v Súdánu i následný úprk ze země

Nečekané drama na služební cestě zažil Vladislav Krejsa z Uherskohradišťska, když jel jako servisman do Súdánu. Vydal se tam na začátku letošního dubna, měl opravit naftové generátory elektrárny v Nyal. Tehdy ještě Čech z obce Korytná ve Zlínském kraji netušil, že kvůli vypuknutí ozbrojeného konfliktu zažije mnoho dobrodružství. Jak vypadal jeho komplikovaný návrat domů, popsal v exkluzivním rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Proč je Uherské Hradiště nejnakaženější? Může za to i burčák, vysvětlují lidé

Absolutní rekord v počtu nakažených nemocí COVID-19 drží už několik dnů okres Uherské Hradiště, aktuálně je to 1 236 nakažených na 100 tisíc obyvatel. Reportér CNN Prima NEWS se na možnou příčinu alarmujícího stavu zeptal přímo obyvatel Uherského Hradiště. „Tady na Slovácku pořád něco slavíme, zazpíváme si, nedokážeme si to odpustit,“ vysvětluje si šíření infekce 30letá Nikol Mikešová. Personál místní nemocnice s ní částečně souhlasí, důvodů je však více.

Před jednou ženou onanoval, další plácl po zadku. Obtěžoval i před malým dítětem

Policisté obvinili 44letého muže z Hodonínska z výtržnictví a znásilnění. Nejdříve měl koncem července onanovat před ženou, která venčila psa. O pár dní později obtěžoval jiné dvě ženy, jednu plácl přes zadek a druhou slovně napadal. Naposledy ve středu měl chytit oběť za nohu, kterou si přiložil k rozkroku. Podle policie toho může mít na svědomí ještě víc.