CNN Prima News Usain Bolt

Usain Bolt

Výpis příspěvků ke štítku „Usain Bolt“

Dvoustovky na MS vyhráli Lyles a Jacksonová. Vadlejch hladce zvládl kvalifikaci oštěpu

Na atletickém mistrovství světa byly k vidění bleskurychlé dvoustovky. Jamajčanka Shericka Jacksonová předvedla druhý nejlepší čas všech dob 21,45 sekundy a získala první velké individuální zlato. Američan Noah Lyles obhájil titul v osobním rekordu 19,31, který ho zařadil na třetí místo historických tabulek před bývalého světového rekordmana Michaela Johnsona. Stříbrný olympijský medailista Vadlejch na MS hladce zvládl kvalifikaci oštěpu.

Transgender golfistka: U profíků se rozdíly stírají, mužská kostra má ale výhodu

Na úrovni vrcholového sportu se rozdíly mezi ženami a transgender sportovkyněmi stírají, ne všechny soutěžní disciplíny jsou jen o síle, vysvětlila transgender golfistka Anna Nicole Kučerová v pořadu Nový den. Hormonální léčba výrazně ubere na síle, v některých sportech ale může hrát roli třeba silnější mužská kostra, doplnila v ranním vysílání CNN Prima NEWS.