CNN Prima News Václav Noid Bárta

Václav Noid Bárta

Výpis příspěvků ke štítku „Václav Noid Bárta“

Černochová si vyřizuje účty se Sagvanem Tofim. Jsi blb a chudák, vzkázala ostře

Zpěvačka Tereza Černochová nazvala Sagvana Tofiho blbem v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Když byla ještě dívka, řekl jí, že nikdy nebude zpěvačka kvůli tomu, jak vypadá. Také promluvila o tom, jaké to je být jedinou ženou v kapele plné mužů. Moderátoru Honzovi Dědkovi navíc přiblížila, proč ji chtěli vyloučit z gymnázia a jakou roli v tom hrál její otec Karel Černoch.

Fashion Arena Prague outlet slaví 15. narozeniny

O víkendu 14.–16. října oslaví Fashion Arena významné půlkulaté narozeniny a bude to Prima! I tentokrát přinese nespočet skvělých nabídek od našich obchodů a značek, módní přehlídky, tance, rozhovory a autogramiády herců oblíbeného seriálu ZOO. Nebude chybět ani zábava pro celou rodinu.

Burešová zaskočila diváky: Každá minuta se počítá, i Tristana jsme mohli stihnout za minutu

Show Můj muž to dokáže, která už v pátek startuje na televizi Prima, prověří vztahy celebrit. V zábavné soutěži prokážou při plnění bizarních úkolů svou psychickou a fyzickou odolnost, ale také na sebe leccos prozradí. V prvním díle soutěže, ve které slavné ženy vsází na své neméně slavné muže, a věří, že dokážou splnit úkoly moderátorů Adély Gondíkové a Ondřeje Urbana, budou o 100 tisíc korun soutěžit Zorka a Míra Hejdovi, Nikola a David Gránští, Václav Noid Bárta a Eliška Grabcová a Eva Burešová s Přemkem Forejtem. A právě Eva prozradila, jak rychlý její muž v jistých činnostech umí být, až její kolegyně nestačily zírat.