CNN Prima News večírek

večírek

Výpis příspěvků ke štítku „večírek“

Žilková: Největší překvapení roku? Prolhaný Stropnický. Šťastného otce jen předstíral

30. prosince 2022 08:20

Jak vypadal rok 2022 očima hvězd Divadla Broadway? Frontman skupiny Kabát Pepa Vojtek vzkázal, že byl hektický. To Veroniku Žilkovou potkala řada těžkých situací. Ať už rozpad manželství s velvyslancem v Izraeli Martinem Stropnickým, nebo v závěru roku smrt milované maminky. Právě zjištění, že ji její manžel podvádí, a jeho „dlouholeté lži“, označila herečka za největší překvapení roku.

Dara Rolins o divokém videu Nedvěda s dívkami: Konečně má průser jako správná celebrita

29. srpna 2022 14:29

Bývalý fotbalista Pavel Nedvěd to umí na večírku pořádně rozjet. Na sociálních sítích se šíří video, na kterém tancuje s třemi polonahými dívkami, z nichž jednu drží za prsa. Podle italských médií se akce konala po sobotním utkání Juventusu s Římem. Ačkoliv by si někteří mohli myslet, že to jeho partnerka Dara Rolins nerozdýchá, opak je pravdou. Nejenže se svého přítele zastala, ale tvrdila také, že ho miluje ještě víc. Exkluzivní vyjádření poskytla redakci ShowTime.

Další kritika: Finská premiérka se omluvila za fotografii obnažených žen z večírku

24. srpna 2022 05:41

Finská premiérka Sanna Marinová znovu čelí kritice kvůli svým soukromým aktivitám, v úterý se omluvila za kontroverzní fotografii ze svého večírku, na které pózují dvě polonahé líbající se ženy s nápisem Finsko zakrývajícím ňadra. Napsala o tom agentura Reuters. Před týdnem šéfka finské vlády rozbouřila veřejné mínění videem, které ji zachytilo, jak divoce tančí, a Marinová pak kvůli němu podstoupila test na drogy.

Finská premiérka se na parketu tiskla i k popové hvězdě. Jsme jen přátelé, tvrdí

21. srpna 2022 20:27

Bujarý večírek finské premiérce Sanně Marinové veřejnost jen tak nezapomene. Na vyzvání vládní koalice i opozice musela nejdříve podstoupit test na drogy. Teď se v médiích objevily fotografie, na kterých mladá politička vášnivě tančí s finskou popovou hvězdou Olavim Uusivirtem. V jednu chvíli to dokonce vypadá, jako by ji osmadvacetiletý zpěvák líbal na krku.

Platil si sexuální otrokyně a měl harém jako sultán. Itálie znovu soudí Berlusconiho

20. května 2022 18:46

V Itálii pokračuje táhlý soud s výstředním expremiérem Silviem Berlusconim, kterého prokuratura viní z toho, že pořádal sexuální orgie a zúčastněné dívky poté uplácel, aby pravdu nevynesly před média. Při nedávném slyšení mimo jiné zaznělo, že si Berlusconi údajně vydržoval sexuální otrokyně a choval se jako sultán.