reklama
CNN Prima News večírek

večírek

Výpis příspěvků ke štítku „večírek“

Británie truchlila za prince Philipa, v sídle premiéra se opíjeli. Johnson má problém

14. ledna 2022 15:17

Několik hodin před pohřbem manžela britské panovnice prince Philipa se v sídle britského premiéra konal večírek s účastí asi 30 lidí. V Británii bylo přitom v té době v rámci epidemických opatření setkávání členů různých domácností přísně zakázané. Informoval o tom v pátek britský deník The Telegraph. Premiér Boris Johnson tak čelí dalšímu z řady skandálů spojených s porušováním koronavirových pravidel v Downing Street, což nadále oslabuje jeho pozici na politické scéně.

Luxusní večeře s možností nakazit se koronavirem. Italové se snaží vyhnout očkování

13. ledna 2022 15:07

Italským policistům se podařilo proniknout na takzvaný „covidový večírek“. Účastníci takových akcí se chtějí infikovat koronavirem od jiných nakažených hostů. V Itálii totiž platí poměrně přísná epidemická opatření, která míří především na neočkovanou část populace. Někteří lidé se proto snaží vakcinaci vyhnout a nakazit se covidem, aby získali doklad o prodělání nemoci.

Sex, drogy, alkohol. Párty norských fotbalistů vrcholila na hřišti, fanoušci i klub zuří

20. srpna 2021 22:12

Brann není fotbalovým klubem, který by znala celá Evropa. V norské lize se nachází až na posledním místě. Uprostřed krize se tým z Bergenu přece jen proslavil, ale rozhodně ne tak, jak by chtěl. Hráči se minulý týden vydali užívat večer do města, s popíjením pak ale pokračovali i přímo na stadionu, a to v dámské společnosti. Mluví se i o drogách.

Messi uspořádal týmovou grilovací párty s partnerkami, porušil koronavirová opatření

4. května 2021 20:22

Vedení španělské ligové soutěže začalo vyšetřovat pondělní grilovací párty fotbalistů Barcelony, kterou podle médií po týmovém tréninku uspořádal pro spoluhráče ve svém domě kapitán Lionel Messi. Samotný večírek, který měl posloužit ke stmelení týmu před nadcházejícím důležitým zápasem s lídrem soutěže Atléticem Madrid, by problém představovat neměl, ale potíž může znamenat přítomnost partnerek hráčů. Vyvstalo tím podezření, že byla porušena opatření proti šíření koronaviru.

Večírek u kardinála Duky: Policie vyšetřuje nelegální párty na střeše arcibiskupství

29. dubna 2021 22:24

Policie prověřuje večírek, který se konal v úterý na střeše Arcibiskupského paláce na pražském Hradčanském náměstí. Upozornil na něj Blesk. Akce se účastnil například majitel společnosti Pražské Benátky Zdeněk Bergman, vedoucí sekretariátu kardinála Dominika Duky Vojtěch Mátl či vedoucí Útvaru pro ochranu prezidenta ČR Martin Baláž.

reklama