vlasy

Výpis příspěvků ke štítku „vlasy“

Tragická zpráva z Řecka: Zmizelá Polka je mrtvá. Zveřejnili mrazivé záběry po vraždě

V pytli na odpadky bylo nalezeno tělo Polky Anastazji Rubińské, která v uplynulých dnech beze stopy zmizela na řeckém ostrově Kos. Sedmadvacetiletá žena odjela do dovolenkového ráje na brigádu do hotelu, před týdnem však beze stopy zmizela. Pátrala po ní policie, dobrovolníci i její matka. V neděli kolem 19. hodiny nakonec nalezli její nahé tělo na opuštěném místě. Stopy vedou k 32letému muži z Bangladéše, který byl nejprve zadržen pro podezření z únosu, později byl obviněn ze znásilnění a vraždy.

Nemoc, která ničí sebevědomí. Alopecie je v rodině Marcely dědičná, s dcerou sní o vlasech

O vlasech se mluví jako o koruně krásy, kterou si zejména ženy po celý život hýčkají. Marcela a její děti si jí však neužily, což způsobila nemoc zvaná alopecie. Při pohledu na holé hlavy a vypadané obočí se i v dnešní době mnozí podivují. Proto někteří z nemocných touží po parukách, které by jim pomohly k lepšímu přijetí ve společnosti. Stejné přání má i Marcela s dcerou Kateřinou.

Konec jedné éry, Alžběta II. po letech změnila tradiční účes. Sladké, píší lidé

Britská královská rodina je známá tím, že si potrpí na tradice. Proto bylo pro mnohé překvapením, když viděli nejnovější fotografie královny Alžběty II. Netradičně na nich totiž byla zachycena s novým účesem. Rozdíl je minimální, ale znatelný. Britská panovnice má sestřih kratší. Mnozí její nový vzhled chválí, někteří se pouze ptají, co za změnou léta známého účesu stojí.