CNN Prima News Volkswagen Tiguan

Volkswagen Tiguan

Výpis příspěvků ke štítku „Volkswagen Tiguan“

Dojemná pieta za oběti tragické nehody i vztek. Proč policie nekonala, nechápou pozůstalí

Británie stále nevyšla ze šoku z tragické nehody pětice mladých lidí. Hromadné vigilie za její oběti se v Cardiffu účastnily stovky lidí. Pozůstalí na místě řekli, že nejsou spokojeni s prvotním přístupem policie k celému incidentu. Dvě přeživší oběti totiž strávily po nehodě téměř dva dny uvězněné v autě se třemi mrtvými kamarády, aniž by jim někdo pomohl. Vše nyní bude prošetřovat Nezávislý úřad pro policejní chování (IPOC).

Detaily hrůzné nehody kamarádů: Dívka marně volala o pomoc, zemřel i syn ligového fotbalisty

Volala o pomoc, ale nikdo ji neslyšel. Sophie Russonová, jedna z přeživších tragické nehody v Cardiffu, prožila podle slov její matky chvíle hrůzy. Poté, co auto pětice kamarádů havarovalo, byla dívka dlouhé hodiny uvězněna ve voze spolu se třemi zesnulými kamarády. Záchrany se jí dostalo až v neděli v noci poté, co vrak jejich auta nalezli dobrovolníci, kteří po nich pátrali. Ti nyní obviňují policii z laxního přístupu.

Při tragické nehodě vyhasly životy tří kamarádek z dětství. Rodiny dívek kritizují policii

Pátrání po pětici mladých lidí, kteří byli od pátečního večera pohřešováni, skončilo tragicky. Policisté ve Walesu oznámili, že tři z nich nalezli mrtvé v havarovaném autě, další dva jsou těžce zranění a nyní již v péči lékařů. Skupinka cestovala z Newportu do Cardiffu. Rodiny obětí nyní kritizují policii za laxní přístup k případu.

Volkswagen představuje malé SUV-kupé Taigo. Zaujme designem i velkým kufrem

Automobilka Volkswagen vstupuje do přeplněného segmentu kompaktních crossoverů s novým modelem Taigo. Zákazníky chce nalákat zejména na atraktivní karoserii SUV-kupé, stylový a zároveň moderní interiér, prostornou kabinu i zavazadelník, ale také na tradiční benzinové motory. Taigo vychází z modelu Nivus, který se již prodává v Brazílii. Na evropský trh by měla novinka dorazit ještě koncem léta.