reklama

Volný je orangutan a prezident senilní stařec, padalo z úst Novotného a Klause ml.

Volný je orangutan, Česko řídí blábolící premiér a prezident je senilní stařec. Podobné hlášky padaly v úterý v pořadu 360⁰ Pavlíny Wolfové televize CNN Prima NEWS, když se před kamerou potkali starosta Řeporyjí Pavel Novotný a šéf Trikolóry Václav Klaus mladší. Podívejte se na přehled těch nejbizarnějších.

reklama
 • Novotný: „Takhle se chová kde kdo, ale oni by neměli,“ okomentoval chování Jiřího Paroubka, Milana Hniličky, Jiřího Šlégra, Vladislava Husáka a dalších, kteří se napříč vládním opatřením v sobotu sešli v teplickém hotelu na oslavě padesátin podnikatele Petra Bendy.
 • Klaus ml.: „Hnilička dává odpustky nějakým podivným organizacím,“ řekl k 50 tisícům, které Hnilička údajně poslal na sbírku organizace Člověk v tísni pro lidi v tíživé situaci. „Je to hlupák a pitomec ten Hnilička, že tam chodí,“ dodal.
 • Klaus ml.: „Na schůzi strejců někde v hospodě jede zásahovka, ale tady je naproti policejní služebny veselý večírek a nic,“ podotkl ještě šéf Trikolóry k sobotní party v Teplicích.
 • Klaus ml.: „Čekal bych, že budeme chránit ohrožené skupiny. Místo toho bráníme mému synovi, aby šel na trénink,“ uvedl k vládním opatřením.
Chování Václava Klause staršího je zločin
 • Novotný: „Říkat zničenému a často hloupému člověku, ať nenosí roušky a že očkování je špatně, je zločin. Také mám rád svobodu slova, ale to, co předvádí Václav Klus starší, by mělo být trestné,“ řekl na adresu bývalého prezidenta, který nenosí roušku, zpochybňuje opatření a na lednové demonstraci na Staroměstském náměstí prohlásil, že se nenechá očkovat.
 • Novotný: „Váš otec se nenechá očkovat, proč to musí říkat ostatním? Šílený, proč nemlčí?“ tázal se ve 360° Pavlíny Wolfové Václava Klause mladšího.
 • Klaus ml.: „Nejsem mluvčí svého otce, ale je mu osmdesát let a kritizuje to,“ odvětil.
Česko řídí blábolící premiér a prezident republiky je senilní stařec
 • Klaus ml.: „Mám radost, že pan Novotný zastává stejný názor jako Babiš a Zeman, je to takřka identické,“ uvedl, když Novotný řekl, že se nechá očkovat, s protiepidemickými opatřeními souhlasí a naopak by je zpřísnil.
 • Novotný: „Jako občan jsem běsný z toho, že to tu řídí blábolící premiér, prezident republiky je senilní stařec, který neví, kde je pravá a levá, a exprezident říká lidem: ‚Nenoste roušky, neočkujte se,‘“ shrnul svýma očima aktuální situaci v Česku starosta Řeporyjí.
 • Klaus ml.: „Já nejsem na rozdíl od pana Novotného Ježíš Kristus, abych každého soudil,“ padlo také při výměně názorů ve studiu.
Volný je orangutan s intelektem prvoků a řas
 • Klaus ml.: „Myslím že v příštím roce nebo dvou je úplně mimo téma, aby padesátiletí lidé byli očkovaní, takže k tomu se nemá smysl vyjadřovat,“ odpověděl na otázku Pavlíny Wolfové, zda se nechá očkovat. Narážel tím na aktuální nedostatek vakcín v České republice.
 • Novotný: „Volný je orangutan s intelektem prvoků a řas,“ řekl na adresu poslance Lubomíra Volného, který minulý týden vyvolal bitku ve Sněmovně. „Vyvést ho za flígr, zkopat a už nepustit zpátky,“ dodal Novotný s tím, že poslance Volného přivedla SPD.
 • Novotný: „Jsem jedinou nadějí v politice,“ odvětil Novotný na dotaz, zda si myslí, že je politice užitečný.
Trikolóra skončí armagedonem a s trochou štěstí s sebou stáhne i SPD
 • Klaus ml.: „Já na rozdíl od pana Novotného neukazuji holý zadek a neříkám o ženách vulgarity veřejně ani v soukromí,“ řekl syn bývalého prezidenta poté, co Novotný uvedl, že oba mají rádi svobodu slova a zkouší, kam až mohu zajít.
 • Novotný: „V Řeporyjích to snad ještě nevadí, tam mám na sobě gumáky a bláto,“ reagoval na Klausova slova.
 • Klaus ml.: „Trikolóra se dostane do Parlamentu a v následujících volbách vyhraje, to je jasná linka,“ předvídal budoucnost své strany.
 • Novotný: „Co se týče Trikolóry, ta samozřejmě skončí armagedonem a s trochou štěstí s sebou stáhne i SPD,“ vykřikl přesvědčeně.

K tématu

Další hlavní zprávy

Německo

Miliony respirátorů FFP2 nechrání proti koronaviru. Testování nepočítalo s aerosoly

Miliony respirátorů FFP2 nechrání proti koronaviru. Testování nepočítalo s aerosoly

Až osm a půl milionu respirátorů FFP2 v Německu od třinácti dodavatelů nechrání proti koronaviru tak, jak by měly. Vyplývá to z testů společnosti Dekra, která se specializuje na kontrolu a certifikaci výrobků. Podle ní standardně používané testy pro respirátory nejsou vyvinuté na sledování jejich odolnosti vůči virům, ale soustředí se na to, zda splňují podmínky týkající se bezpečnosti práce.

Na Velikonoce bychom měli zavřít ekonomiku. Získáme 10 dní klidu, říká Levínský
Zasloužené odměny za boj s covidem. Dostanou je zdravotníci i sociální pracovníci
reklama
reklama
KOMENTÁŘ: Vláda žene zoufalé lidi do náruče extrémistů. Rozvrat státu pokračuje

Názory

Domácí zpravodajství

Další neshody ve vládě: Plaga nesouhlasí s Babišovým návrhem na úřední maturity
Filip Smoljak: Řeknu vám, co jsou Zdeněk Svěrák a jeho syn Jan zač
Poprask na Lvech: Herci pod palbou kritiky za pokuřování bez respirátorů
Další články
reklama
reklama