CNN Prima News výbava

výbava

Výpis příspěvků ke štítku „výbava“

Vykopli nás na pole jako psy, nevíme, kde jsme. Ruští branci poslali zoufalé video z Ukrajiny

23. října 2022 19:21

Branci z Krasnodaru popsali neutěšenou realitu ruské mobilizace: „Netušíme, kde jsme. Nemáme vedení, léky ani výstroj. Vykopli nás někam na pole jako psy.“ Noví vojáci se prý, dle svých výpovědí ve videu, spíše než jako součást armády cítí jako partyzánská skupina. Za zoufalý stav své jednotky viní hlavně ruské ministerstvo obrany. Nejedná se přitom zdaleka o první z podobných popisů problémů ruské armády. Záběry zveřejnil ruský nezávislý zpravodajský portál SOTA. Informaci nelze v průběhu války nezávisle ověřit.

Mobilizační chaos. Ruské armádě chybí výbava, odvedenci nakupují neprůstřelné vesty za své

30. září 2022 10:07

Už v pátek na oficiální ceremonii v Kremlu podepíše ruský prezident Vladimir Putin smlouvu o připojení čtyř ukrajinských oblastí – které ho o to požádaly po pseudo-referendech. Kyjev ani Západ je neuznávají, stejně jako anexi těchto oblastí. Rusko navíc dál posílá vojáky na frontu, často jim prý ale chybí potřebná výbava.

Volkswagen představuje malé SUV-kupé Taigo. Zaujme designem i velkým kufrem

29. července 2021 12:24

Automobilka Volkswagen vstupuje do přeplněného segmentu kompaktních crossoverů s novým modelem Taigo. Zákazníky chce nalákat zejména na atraktivní karoserii SUV-kupé, stylový a zároveň moderní interiér, prostornou kabinu i zavazadelník, ale také na tradiční benzinové motory. Taigo vychází z modelu Nivus, který se již prodává v Brazílii. Na evropský trh by měla novinka dorazit ještě koncem léta.

Elektrohipsteři škytají: Osmiválcová japonská šílenost, kde kapota stojí 400 tisíc bez DPH

17. června 2021 08:41

Jak vypadá ideální auto současného zvláštního světa, světa roku 2021? Společenský tlak nás nutí říkat něco jako: „Ideální auto světa 2021 musí být elektrovůz, přinejmenším hybrid, nejlépe sdílený více lidmi, alespoň tak tisíci osmi sty dvaceti, pronájem placen bitcoiny. Vzhled a vlastnosti jsou fuk, hlavní je dobře zastřižený plnovous a absence výfuku (a podstatná dávka pokrytectví, žádné vzácné kovy tam nejsou a ta uhlíková stopa taky nesouhlasí, pozn. red.).“ Ale naštěstí, svět roku 2021 dokáže být pro milovníky aut pořád i racionální. A krásný. A normální. Týden jsme v redakci testovali vzácný, šílený Lexus RC F Track Edition. UF!!!

Škoda poodhalila interiér nové Fabie. Je líbivý, moderní a nabitý technologiemi

29. dubna 2021 14:36

Mladoboleslavská Škoda již začátkem května oficiálně představí čtvrtou generaci Fabie, svého nejdůležitějšího modelu. Jak ale bývá zvykem, tuzemská automobilka upouští některé zásadní informace a fotografie ještě před premiérou. Už tedy víme, jakými motory bude poháněna, známe její rozměry i karosářské verze, a díky uveřejněným skicám exteriéru si dokonce můžeme představit, jak asi bude vypadat. Doposud jsme však neviděli interiér auta, jeho předběžnou architekturu Škoda nastínila až nyní.