CNN Prima News vyčerpání

vyčerpání

Výpis příspěvků ke štítku „vyčerpání“

Rusové ve velkých problémech. Vzdušné ztráty nedokáží nahradit a musí polevit, míní experti

8. listopadu 2022 09:39

Ruské síly do značné míry vyčerpaly své zásoby vysoce přesných zbraní a velké ztráty utrpělo také letectvo. Nejspíše proto budou mít potíže udržet současné tempo koordinovaných útoků proti ukrajinské kritické infrastruktuře, uvedl ve své pravidelné analýze situace na ukrajinském bojišti americký Institut pro studium války (ISW).

Absolutní vyčerpání a pocit viny, že můžu domů. Reportérka CNN se vrátila z Afghánistánu

24. srpna 2021 18:13

Po několika nebezpečných týdnech v ulicích afghánského Kábulu se zahraniční reportérka CNN Clarissa Wardová vrátila zpět do Evropy. Viděla chaos v ulicích i na kábulském letišti, ale byla také svědkem solidarity mezi prchajícími Afghánci. Jaká je práce novináře v napjaté politické a společenské situaci, prozradila v rozhovoru s moderátorem CNN Brianem Stelterem.

Zdravotníci jsou na hraně sil. Fotka kolabující sestry z Příbrami se šíří internetem

12. března 2021 11:01

Zdravotnický personál je již na hraně svých sil. V boji s koronavirem jsou zdravotní sestry i lékaři vyčerpaní nejen fyzicky, ale i psychicky. Příkladem je i zdravotní sestra z Oblastní nemocnice Příbram, která ve službě na oddělení ARO zkolabovala. O její příběh se podělil s moderátorem CNN Prima NEWS Liborem Boučkem i otec vyčerpané sestry Martin. Zdravotníci tak prosí občany o jediné – aby ještě chvíli vládní opatření vydrželi.