CNN Prima News Walmart

Walmart

Výpis příspěvků ke štítku „Walmart“

Do práce jen s očkováním. Po Facebooku a Googlu vyžaduje vakcínu i Disney či Uber

31. července 2021 12:22

Po internetových gigantech Facebooku a Googlu se pro povinné očkování rozhodly další společnosti ve Spojených státech. Vakcinaci bude vyžadovat také Disney a po některých zaměstnancích i obchodní řetězec Walmart. Americké firmy dále z důvodu stoupajícího počtu nově nakažených lidí zavádí znovu povinnost zakrytých úst a nosu. Informoval o tom deník Los Angeles Times.

V USA nemusejí mít očkovaní roušku. Starbucks a další firmy ale rozvolnění odmítají

15. května 2021 14:08

Podle amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) už nemusejí očkovaní lidé nosit roušku, a to ani ve vnitřních prostorech. Nejméně 18 států USA tak na základě pokynů agentury rozvolňuje. Ne všem se ale nápad na zvýhodnění vakcinovaných zamlouvá. Některé americké společnosti budou nadále nošení roušek vyžadovat.

Americký pár nakupoval v maskách s hákovým křížem, teď má zákaz vstupu do obchodu

28. července 2020 08:24

Svérázným způsobem zkombinoval americký pár povinnost nošení roušek s protestem proti kandidátovi na prezidenta Joeu Bidenovi. V rámci sobotního nákupu ve Walmartu si na sebe nasadili masky s hákovým křížem. Při konfrontaci s ostatními zákazníky se dvojice bránila tím, že nejsou nacisté a pouze upozorňují na to, co se stane, když vyhraje Joe Biden. Vysvětlení však neuspokojilo společnost Walmart, která páru zakázala vstup do svých obchodů.

VIDEO: Stovky lidí během protestů za Floyda vyrabovaly Walmart na Floridě

12. června 2020 17:31

Úřady okresu Hillsborough na Floridě v USA zveřejnily po 14 dnech záběry z bezpečnostních kamer v prodejně obchodního řetězce Walmart. Na nich se do uzavřeného obchodu vloupal dav zhruba dvou set lidí a začal obchod ve městě Tampa vykrádat. Incident se stal 30. května během protestů za zabitého Afroameričana George Floyda.