reklama

Zachráněné činčily hledají domov

V našem čtvrtém díle pořadu Prima Mazlíček jsme se věnovali tak trochu jiným azylům. Představili jsme vám ježčí vesničku, azyl pro holuby i azyl pro králíky a hlodavce.

reklama

A právě v Azylu pro králíky a hlodavce Druhá šance Voříškov jsme pro vás natočili medailonky zachráněných činčil a králíků, kteří pod křídly azylu našli dočasný domov. Jsou ale zvířata připravena na nový, stálý domov. Najdou ho právě u vás?

U Tomáše v dočasné péči najdeme činčilí maminku a dva kluky –⁠ Huberta a Montyho (4–⁠5 let), o které se bývalý majitel už nemohl starat. Dneska je vidíte běhat venku, je to ale pro účely naší inzerce, jinak bývají nejraději doma. Krom naprosto úžasného kožíšku mají vtipné pihaté uši. Mamce je asi 6 let. Ta si i přijde pro pohlazení.

U Pavly jsou zase dvě činčilí holky, které nemají zatím jména. Je to asi tříletá mamka a dcera. V dočasné péči jsou zatím týden, tak ještě nebyly úplně adaptované na nové prostředí. Holky si musí na nového majitele zvyknout, potřebují čas.

Činčily se dožívají až 20 let, proto je důležité si pořízení takového parťáka pořádně rozmyslet. A aby si přišli na své i milovníci králíků, máme tu ještě dva králičí sourozence. Tvoří nerozlučnou dvojku, takže hledají společný domov.

Jak takový azyl pro králíky a hlodavce funguje a co je nejčastějším důvodem, že se tam zvířata dostanou? To zjistíte v naší reportáži.

Nestihli jste poslední díl našeho pořadu Prima Mazlíček? Pak si nenechte ujít náš Facebook stejně jako SOUTĚŽ s naším partnerem Fitmin, ve které můžete vyhrát krmivo pro vašeho chlupáče na celý život.

K tématu

Další hlavní zprávy

Politika

Jaroslav Faltýnek poslechne Babiše a kvůli schůzce v restauraci skončí ve vedení ANO

Jaroslav Faltýnek poslechne Babiše a kvůli schůzce v restauraci skončí ve vedení ANO

První místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek bude na svůj post ve straně rezignovat. CNN Prima NEWS to potvrdil důvěryhodný zdroj ze Sněmovny. K rezignaci Faltýnka vyzval šéf hnutí a premiér Andrej Babiš poté, co se Faltýnek sešel ve středu večer v restauraci na Vyšehradě s ministrem zdravotnictví Romanem Prymulou (za ANO). Ten má na svůj post podle výzvy Babiše rezignovat také.

reklama
Advokátka: Prymulovi jako politikovi hrozí vyšší sankce než běžným lidem
Zázračný beton v Neapoli. Alkmaar si připsal skalp i bez 13 nakažených fotbalistů
Vláda ruinuje státní kasu. Exprezident Klaus: Hlavním viníkem je ministryně Maláčová
reklama
reklama
Byla to moje chyba, kaje se Faltýnek. S Prymulou probírali v restauraci misi zdravotníků

Roman Prymula

Domácí zpravodajství

Organizátor protestu: Vláda se snaží do davu nasadit provokatéry, magistrát vyhrožuje
Papaláši, kteří myslí, že pro ně pravidla neplatí, píše Kalousek o Prymulovi a Faltýnkovi
Další články
reklama
reklama