Zachránění králíčci hledají domov

V našem pořadu jsme vás informovali o možnosti podpořit záchranné stanice a možnosti adoptovat králíky.

Chcete-li podpořit záchranné stanice, můžete využít celorepublikovou sbírku Zvíře v nouzi. Pokud byste raději pomohli materiálně, obraťte se na tu ve svém okolí a domluvte se, co potřebují. Většina záchranných stanic nabízí možnost virtuální adopce pro zvířata, která se z důvodu zranění už nemohou vrátit do přírody.

KRÁLÍCI

Azyl pro králíky a hlodavce Druhá šance Voříškov poskytuje domov opuštěným nebo týraným zvířatům. Sisinka a Tedy. Kluk uši dolů a holčička uši nahoru. Králíčci jsou 6 let staří a jejich majitel už je z tohoto důvodu nechtěl. Byli zdravotně zanedbaní, ale už jsou díky azylu v pořádku. Hledají společný domov. Jsou to partneři a mají spolu už i děti. Teď jsou však vykastrovaní, takže žádné další nehrozí. Sisinka je velký mazel, nechá se nosit a chce hladit. Teddy je plašší, ale po chvilce za vámi bude běhat také.

Třetím králíčkem je roční Sněženka je mazlivá, vděčná a dokonce se nechá i nosit. Zažila si své, proto má ráda volnost. Má krásné růžové uši, je částečně albínek. Je zvyklá i spát v posteli.

Adopci důkladně zvažte! Králík je stejný závazek jako pes nebo kočka, dožívá se 10 let a potřebuje i veterinární péči.

Kontakt:

Azyl pro králíky a hlodavce v nouzi Druhá šance Voříškov

Tomáš Novák
Benešov
724 752 089

Nestihli jste poslední díl našeho pořadu Prima Mazlíček? Pak si nenechte ujít náš Facebook stejně jako SOUTĚŽ s naším partnerem Fitmin, ve které můžete vyhrát krmivo pro vašeho chlupáče na celý život.

Tagy: