reklama

Zákaznice postřelily pracovnice McDonald's. Měly problém s opatřením proti koronaviru

Agresivní zákaznice postřelily dvě zaměstnankyně McDonald's v americkém Oklahoma City poté, co byly upozorněny na to, že jídelní část rychlého občerstvení je z důvodu pandemie nového koronaviru uzavřena. Při pádu se během střelby zranila ještě třetí žena. Informoval o tom web CNN.

reklama

„Když jim zaměstnanci sdělili, že je restaurace kvůli COVID-19 uzavřená, podezřelé to vyvedlo z míry a dvakrát až třikrát po zaměstnankyních vystřelily,“ uvedl tamní policejní kapitán. „Podezřelé byly popsány jako černé ženy. Jedna z podezřelých měla tetování na krku a obě měly batoh. Byly rychle zadrženy jen dva bloky jižně od restaurace,“ dodal.

Podezřelé postřelily dvě náctileté zaměstnankyně, jednu mladou ženu podle policie zasáhly agresorky do nohy a druhou do pravého ramena. Obě dívky byly odvezeny do nemocnice, ale podle dostupných informací nejsou naštěstí v ohrožení života. Zraněna byla ještě třetí žena, u níž se policie domnívá, že během střelby upadla a udeřila se do hlavy.

K tématu

Roste nervozita obyvatelstva?

Jedná se o další z řady incidentů podrážděných obyvatel, které se odehrávají po celých Spojených státech v souvislosti s nespokojeností s restriktivními bezpečnostními opatřeními vlády zavedenými kvůli boji proti šíření koronavirové pandemie.

V Michiganu byla v obchodě Family Dollar postřelena ochranka poté, co zákazníka upozornila, aby si nasadil roušku, jejíž nošení je v zemi povinné ve všech maloobchodních prodejnách. Rovněž v Michiganu se pak odehrál případ, kdy si muž otřel svůj nos o košili zaměstnance Dollar Tree v reakci na jeho upozornění, že musí nosit roušku. V jižní Kalifornii zase zákazník v obchodě s potravinami i přes opakovaná upozornění odmítal sundat kuklu připomínající tu od Ku Klux Klanu.

Další hlavní zprávy

Politika

Hamáček chtěl v ulicích krev, snaží se před volbami ukázat svaly, tvrdí Volný

Hamáček chtěl v ulicích krev, snaží se před volbami ukázat svaly, tvrdí Volný

Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) chtěl v ulicích Prahy při demonstraci odpůrců vládních opatření vidět krev, a proto na protestující vyslal policisty. Tvrdí to nezařazený poslanec Lubomír Volný, který protestní akci pořádal. Demonstraci policisté brzy po jejím zahájení rozpustili kvůli tomu, že lidé neměli dodržovat nařízená opatření. Sám Volný posléze skončil na policejní služebně, ze které byl během odpoledne propuštěn.

Obušky, dýmovnice, nadávky. V centru Prahy se demonstrovalo proti opatřením
Filip Smoljak: Řeknu vám, co jsou Zdeněk Svěrák a jeho syn Jan zač
Policisté po demonstraci zadrželi poslance Lubomíra Volného
Druhé léto s covidem? Lepší než minulé nebude, mutace řádí i v teple, varuje Prymula
reklama
reklama
Schillerová: Datum rozvolnění nevím. Ekonomika by měla jet od druhé poloviny roku

Partie

Domácí zpravodajství

Blatný: Kdyby vznikalo druhé ministerstvo zdravotnictví, rezignuji
Neschválený ivermektin není možné podat všem, uvedl Blatný. Sám by si lék nevzal
Další články
reklama
reklama