MMA dračici Jindrovou čeká „fight“ kariéry. Když vyhraje, přiletí za ní Limberský

Bojovnice Martina Jindrová z Plzně jde tvrdě za svým snem. Již 1. července se utká s kazašskou judistkou Zamzagul Fajzallanovou. Pokud se české MMA zápasnici povede zvítězit, čeká jí postup do vyřazovacích bojů. Díky tomu by se mohla dočkat speciální odměny v pohádkové výši milionu dolarů.

Martina se momentálně intenzivně připravuje. Do Atlanty odlétá 26. června. „Soupeřky budou chtít jít na zem, tím pádem se připravuji hlavně na obranu proti takedownům,“ popisuje MMA zápasnice Jindrová.

Jednatřicetiletá sportovkyně přiznala, že s přibývajícím věkem má před zápasem větší trému. Když ale vstoupí do klece, hned opadne. Podle trenéra je dost paličatá. „Martina je dříč, ale všechno je to o hlavě. Občas je to těžký, je to ženská a všechno ví nejlíp,“ hodnotí Petr „Píno“ Ondruš.

Trenér svěřenkyni věří

Rodačka z Plzně má zatím za sebou dva duely pod značkou PFL. Prvním bodovým triumfem si vybojovala kontrakt a další výhrou zaznamenala tři body v cestě za milionem dolarů, což je v přepočtu zhruba 23 milionů korun.

„Myslím si, že je jediná z České republiky, která má na to soupeřit s největšími hvězdami, které tam jsou,“ říká sebevědomě její trenér. V kleci se teď Jindrová utká s elitní soupeřkou z Kazachstánu.

„Musím dávat bacha, aby mě nehodila. Je judistka a má černej pás. Bude se mnou chtít jít na tu zem,“ očekává MMA zápasnice. Trenér „Píno“ Ondruš ale věří, že vyhraje. „Kdyby se dostala do finálový čtyřky, do play-off, tak tam už to bude opravdu na krev,“ dodává.

Fanynka plzeňské Viktorie do zápasů nastupuje v klubovém dresu a fotbalisté jí už nyní povzbuzují.  Na její trénink se přišel podívat i bývalý „Viktorián“ David Limberský. A Ondruš si ho vzal hned do parády. „Sice už je ve fotbalovém důchodu, ale je to srdcem fighter,“ říká s nadsázkou trenér.

„Jindrová je Plzeňačka, obrovská srdcařka a velký talent, takže věřím, že ještě neřekla poslední slovo a v Americe udělá úspěch,“ věří Limberský. Jindrová se s ním domluvila, že když v Atlantě vyhraje a postoupí do semifinále, přiletí jí do Londýna osobně podpořit.

Tagy: