CNN Prima News zásah policie

zásah policie

Výpis příspěvků ke štítku „zásah policie“

V centru Prahy zasahovali policisté se samopaly. Zadrželi tři cizince

1. června 2021 15:20

V centru Prahy zasahovali policejní těžkooděnci se samopaly. Podle dostupných informací CNN Prima NEWS hledali ozbrojené pachatele, kteří se měli vloupat do jedné z budov v ulici Nekázanka. Při prohlídce bytu, kde mělo dojít ke sporu mezi cizinci a majitelkou, objevili zbraň. Policie na místě zadržela tři osoby.

Nedávné zákroky proti lidem bez roušky odráží napětí ve společnosti, říká psycholog

13. března 2021 07:43

Frustrace po více než ročním boji s pandemií je už na mnoha lidech znát. Dokazují to některé ostřejší zákroky policistů a strážníků proti lidem bez roušky. Podobné konflikty totiž mohou přispívat k polarizaci společnosti. „Napětí ve společnosti je vysoké,“ řekl v pořadu 360° Pavlíny Wolfové psycholog ministerstva vnitra Štěpán Vymětal.

Nepřiměřené, řekl starosta k zásahu strážníků proti muži bez roušky. Měli zavolat policii

11. března 2021 10:08
Aktualizováno

Strážníci v Uherském Hradišti ve středu odpoledne tvrdě zasáhli proti muži, který si venku odmítal nasadit roušku. Podle jeho manželky nebyl agresivní, ale nechtěl uposlechnout rozkazu městských policistů. Když muže zatýkali, vedle plakal jeho tříletý syn. Starosta města Stanislav Blaha se za zákrok strážníků omluvil. Případ prošetří Policie České republiky.

Neklekejte jí na hlavu. Policisté v Ostravě tvrdě zasáhli proti ženě s dítětem

3. března 2021 13:12

Diskusi rozpoutalo video s úterním zákroku policistů v ostravské městské části Poruba. Skupina strážníků se snažila identifikovat dvojici občanů nedodržujících hygienická opatření, poté si přivolala na pomoc státní polici. Ke konci patnáctiminutového záznamu několik policistů tvrdě zpacifikuje ženu s malým dítětem, která neměla nasazenou roušku ani respirátor.

Čeští policisté bourali v Německu při stíhání podezřelého. Auto skončilo na střeše

19. listopadu 2020 13:47

Vážná zranění utrpěli ve čtvrtek dva čeští policisté, kteří havarovali při pronásledování podezřelého vozu v saské obci Großschönau. Informovaly o tom weby deníků Mitteldeutsche Zeitung a Sächsische Zeitung. Přesná příčina nehody zatím není jasná, podle médií ale policisté z vozovky sjeli zřejmě po srážce s protijedoucím vozem.

Omluva Hamáčka. Policie zfackovala muže bez roušky. Byl to ojedinělý exces, říká ministr

31. října 2020 15:59
Aktualizováno

Sociální sítě obletělo video z kontroverzního zásahu pražské policie. Ta zasahovala na zastávce K Žižkovu kvůli upozornění na agresivního muže, který měl rozbít přední sklo u projíždějícího vozidla. Policisté muži, který seděl na zastávce bez roušky, dali několikrát facku. Podle policejního prezidenta Jana Švejdara je takové chování policisty neomluvitelné. Za exces se omluvil také ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD).