CNN Prima News zásah policie

zásah policie

Výpis příspěvků ke štítku „zásah policie“

Smrt Josefa po zásahu taserem osvětlí svědci i rekonstrukce. Šlo tragédii předejít chvaty?

Co bylo příčinou smrti muže, který zahynul po zásahu policistů, rodiče stále neví. Zda život jejich syna Josefa vyhasl v únoru v důsledku elektrického výboje z taseru, nebo zranění způsobeného nožem, na který upadl, odhalí pitevní protokol. Podle expertů budou významnou roli v případu z Chomutovska, o němž informovala CNN Prima NEWS jako první, hrát svědci a rekonstrukce policejního zásahu. Jeden ze strážců zákona je podezřelý z přečinu usmrcení z nedbalosti.

Při přestřelce v pražském paneláku zemřel policista. Vrah střílel kolem jako smyslů zbavený

Měla to být jedna z razií, kterých pražští policisté na sklonku devadesátých let zažívali opravdu hodně. Cílem byla skupina vyděračů. Když policisté v čele s Jiřím Linhartem vyrazili k jednomu z panelových domů na pražském Žižkově, byli dobře vyzbrojeni. Nikdo z nich ale netušil, že zbraně skutečně budou potřebovat. Jeden z pachatelů začal na chodbě domu střílet jako smyslů zbavený. Bylo mu jedno, jestli jde o znepřátelený gang nebo policisty. Zasahující Jiří Linhart přestřelku nepřežil. Příběh vám redakce CNN Prima NEWS přináší v seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších kriminálních případech od začátku tisíciletí.

Záběry z pohledu útočníka s mačetou. Muž ve Frýdlantu po zásahu policistů zkolaboval a zemřel

Proti agresivnímu šestačtyřicetiletému muži s mačetou zasahovali ve středu policisté na Frýdecko-Místecku. Použili proti němu elektrický paralyzér i chvaty, ale během zákroku muž, který mačetou zaútočil i na policistu, zkolaboval. Při převozu do nemocnice zemřel. Médiím to řekli mluvčí moravskoslezských záchranářů a policistů Lukáš Humpl a Pavla Jiroušková. Příčinu úmrtí objasní soudní pitva.