reklama
CNN Prima News zásahová jednotka

zásahová jednotka

Výpis příspěvků ke štítku „zásahová jednotka“

Krávy běhaly Hradcem Králové, zásahovka je naháněla se samopaly

10. února 2021 22:29

Pozdvižení v Hradci Králové způsobila ve středu po poledni zpráva, že se městem prochází skupina krav. Na místo vyrazili policisté i strážníci a skutečně pětihlavé stádo objevili. Odchyt trval až do večerních hodin, krávy mezitím naběhaly možná kilometry. Pronásledovala je i zásahová jednotka a další hlídky vyzbrojené samopaly.

Zabarikádoval se v bytě a držel rukojmí. Chtěl mluvit s reportérem CNN Prima NEWS

20. ledna 2021 17:30

Obrovské drama se ve středu dopoledne odehrávalo v centru Brna. V jednom z bytů se zabarikádoval muž, který tvrdil, že je ozbrojený. Jako rukojmí si navíc vzal čtyři lidi, včetně dvou dětí, a chtěl mluvit s brněnským reportérem televize CNN Prima NEWS. Reportér Michal Janotka s kameramanem tak mohli být na místě jako jediní novináři. Zásahová jednotka nakonec muže i s přispěním lsti zadržela.

Muž vyhrožoval, že podřeže a vyhodí kojence z okna. Policie ho obvinila

26. července 2020 08:30
Aktualizováno

Pět hodin vyjednávali členové speciální zásahové jednotky v Sezemicích na Pardubicku se čtyřiadvacetiletým mužem, který vyhrožoval vyhozením několikatýdenního kojence z okna ve druhém patře domu. Když nedošlo k dohodě, policisté do domu vstoupili a muže zadrželi. Kojence si převzali do péče zdravotníci. Muž je obviněný z trestných činů braní rukojmí a násilí proti úřední osobě.

reklama