CNN Prima News zátah

zátah

Výpis příspěvků ke štítku „zátah“

Detaily rozbití mezinárodního gangu. Zadržený Čech měl se svou firmou převážet tuny kokainu

27. listopadu 2022 23:41

Mezi devět Čechů, kteří byli zadrženi v rámci rozsáhlé zatýkací akce po celé Evropě a v zámoří, patří také majitel jedné z přepravních firem z Liberce. Více než čtyři desítky lidí tvořily jednu z nejnebezpečnějších zločineckých skupin v Evropské unii, přičemž podstatná část jejich byznysu podle informací CNN Prima NEWS připadala na obchod s drogami. Zdroj obeznámený s vyšetřováním prozradil, že se v kamionech vozily tuny kokainu. A právě na jeho přepravě se měl podílet i speditér z Liberce.

Někdo zatýkal, jiný předával drogy. Jak pákistánská policie chybovala v případu Terezy?

1. listopadu 2021 14:28

Případ 25leté Češky Terezy H., která byla v Pákistánu nepravomocně odsouzena k více než osmi letům ve vězení za pašování heroinu, pokračuje zvratem. Mladou ženu v pondělí 1. listopadu odvolací soud zprostil obžaloby, policie údajně nepostupovala ve vyšetřování správně. To potvrdila i novinářka Tereza Engelová, která případ dlouhodobě sleduje. V čem měla pákistánská policie pochybit?

Desítky tisíc lidí v Minsku znovu protestovaly. Žádaly pád poslední diktatury v Evropě

20. září 2020 16:57

Desítky tisíc lidí v neděli v běloruském hlavním městě Minsku znovu demonstrovaly proti autoritářskému prezidentovi Alexandru Lukašenkovi, nehledě na obavy z policejního zatýkání a přítomnost vojáků v polních uniformách a s automatickými zbraněmi v ulicích. Agentura Interfax odhadla počet demonstrantů na 50 000, list Kommersant psal o 70 000 protestujících. Požadovali podle agentury DPA konec „poslední evropské diktatury“.