CNN Prima News Zbyněk Linhart

Zbyněk Linhart

Výpis příspěvků ke štítku „Zbyněk Linhart“

Linhart: Lidé z národního parku se nám vysmívali, naše varování se ukázala jako pravdivá

30. července 2022 00:01

Představitelé Národního parku České Švýcarsko se našim varováním před nebezpečím požáru vysmívali, hrozba se ale ukázala jako pravdivá. V pořadu 360° to řekl senátor a místostarosta Krásné Lípy Zbyněk Linhart (za STAN). Ten popsal, jak v pondělí zalarmoval generálního ředitele Hasičského záchranného sboru ČR Vladimíra Vlčka i ministra vnitra Víta Rakušana (STAN), protože se mu zdálo, že do té doby situaci téměř nikdo za příliš vážnou nepovažoval.

Linhart: Šéfovat Senátu nebudu a nechci. Člověk na funkci musí dozrát, mám ještě čas

13. října 2020 17:42

Jako jediný senátor obhájil svůj post v horní parlamentní komoře už v prvním kole, když na Děčínsku získal přes 53 procent hlasů. O Zbyňku Linhartovi (za STAN) se doposud hovořilo jako o možném nástupci současného předsedy Senátu Miloši Vystrčilovi (ODS). Linhart však v rozhovoru pro CNN Prima NEWS řekl, že o funkci šéfa horní komory nestojí. Vysvětlil proč.

Vítězové a poražení voleb: Senátor uspěl v prvním kole, propadli Ludvík či Dienstbier

3. října 2020 20:18

Senátní volby mají své vítěze i poražené. Za vítězství lze bezpochyby pokládat například zisk nadpoloviční většiny hlasů či postup do druhého kola s velkou šancí na zisk senátorského postu. Coby prohra se pak určitě vnímá, když ani do druhého kola nepostoupí stávající senátor, nebo když známá osobnost ve volbách zcela vyhoří. Podívejte se v přehledu CNN Prima NEWS na ty nejzajímavější vítěze a poražené letošních senátních voleb.