reklama
CNN Prima News zločin

zločin

Výpis příspěvků ke štítku „zločin“

Drahá dovolená na Havaji. Žena zfalšovala průkaz o očkování „Madernou“, zatkla ji policie

3. září 2021 11:28

Chtěla strávit dovolenou na Havaji, ale nechtělo se jí do karantény. Proto 24letá Chloe Mrozaková z Illinois zfalšovala vakcinační průkaz, kterým se chtěla prokázat při zpáteční cestě. Jenže úřady její podvod prohlédly. Zřejmě i kvůli tomu, že špatně napsala výrobce očkování. Místo Moderny stálo v průkazu „Maderna“.

Trpět měla rodina i kolegové. Střelec Jiří D. si vedl seznam lidí, potvrdila policie

30. června 2021 17:39

Muž, který v úterý zastřelil ženu na úřadu práce v Praze, chtěl v páchání zvlášť závažných zločinů pokračovat. Vyplývá to z policejního výslechu. Motivem jeho jednání byla msta za údajná příkoří a spory. Muž měl dokonce seznam lidí, kterým se chtěl pomstít. V jeho hledáčku byli jak rodinní příslušníci, tak třeba bývalí kolegové. Střelec s policisty spolupracuje a k trestným činům se doznává.

Zmizelá Maddie by slavila osmnáctiny. Rodiče poslali srdceryvný vzkaz

4. května 2021 13:59

Rodiče dívky Madeleine McCannové, která před čtrnácti lety beze stopy zmizela v Portugalsku, publikovali jen pár dní před jejími osmnáctými narozeninami dojemný vzkaz na Facebooku. Napsali, že stále doufají v návrat své dcery, které byly v době zmizení tři roky. Za jejím únosem zřejmě stál německý pedofil Cristian Brückner.

Vávra: Z lidí se stanou teroristi jen kvůli vyjádření názoru. Nový zákon je absurdní

21. dubna 2021 09:02

Evropské státy by mohly přijmout novou legislativu, která by považovala za trestné projevy nenávisti ve vybraných kategoriích. Proti této úpravě se mnozí lidé ohrazují, včetně videoherního designera Daniela Vávry, který je představitelem Společnosti pro obranu svobody slova. „Tyto projevy dají na seznam extrémně nebezpečných zločinů. Tím pádem se člověk za svůj názor dostane na úroveň teroristy nebo obchodníka s lidmi,“ uvedl Vávra v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS.

Policie obvinila z vraždy Suttona syna jeho partnerky. Zranit měl i svou matku

10. dubna 2021 18:03

Z vraždy britského miliardáře a hoteliéra Richarda Suttona byl obviněn 34letý syn jeho partnerky Thomas Schreiber. Ten se měl ve středu večer vloupat do Suttonovy vily a jednoho z nejbohatších lidí Spojeného království ubodal. Schreiber při útoku vážně zranil i svou matku Anne Schreiberovou. Její syn je nyní obviněn z vraždy a pokusu o vraždu.

Stáčení kilometrů nevyhynulo. Kvůli zkresleným údajům můžete přeplatit až o čtvrtinu

1. dubna 2021 20:15

Obchodníci s ojetými auty nemají obecně moc dobrou pověst a statistiky hodnotící procento nezákonně omlazených aut dávají skeptikům bohužel za pravdu. Když uvážíme, že v průběhu deseti let prodáváme staré a kupujeme novější auto v průměru dvakrát až třikrát, riziko koupě vozidla s nelegální úpravou kilometrů se blíží téměř jistotě.

reklama