reklama

Zpověď matky 11leté dívky, kterou mučili kamarádi. Dcera si sáhne na život, bojí se

Slovenskem otřásl hrůzný případ z Miloslavova, kdy parta teenagerů surově napadla jedenáctiletou dívku. Matka dítěte i sama oběť se rozhodly popsat, co se ten osudný den stalo. Matka dívky se bojí, aby si její dcera nesáhla na život. Případ vyšetřuje policie.

reklama

K hrůznému incidentu došlo v neděli 2. ledna v Miloslavově. Jedenáctiletá školačka se nechala vylákat o pět let staršími kamarády do opuštěného areálu. Hrůzné počínání přitom měly natáčet jejich kamarádky na mobilní telefony. „Nechodí tak často ven, takže jsme ji pustili,“ popsala matka dívky.

„Jela jsem se spolužačkou vlakem a všichni se sešli v areálu bývalého zemědělského družstva. Byla jsem tam poprvé. Pamatuji si, že jsem vylila kofolu. Pak do mě začali lít alkohol. Víc si nepamatuji,“ dodala sama napadená holčička s tím, že mělo jít o vodku a alkohol pít nechtěla.

„V 17:33 jsem šla na autobus do Miloslavova. Doslechla jsem se, že ji nejprve začali fackovat a pak jí dávali bomby, kopali ji a tak. Já jsem viděla jenom ty facky. Ale už tehdy byla hodně od krve,“ prozradila dívka, která byla svědkem události.

Snažila se oběti pomoct?

Podle webu Tvnoviny.sk otec dívky, která byla s obětí vidět na videu, v příspěvku na sociálních sítích napsal, že napadená pila sama a jeho dcera jí pomohla profackováním. Měla také školačce strčit prsty do krku, aby se vyzvracela.

Když jedenáctiletá dívka přestala reagovat, skupinka se měla začít dohadovat, co poví policii a záchranářům. Měla se také snažit zakrýt případné důkazy. Policie děti vyslechla a měla zajistit jejich mobilní telefony. Aktuálně vyhodnocuje veliké množství dat.

AKTUÁLNA INFORMÁCIA K VYŠETROVANIU MEDIALIZOVANÉHO PRÍPADU 👉Vyšetrovaním prípadu týkajúceho sa napadnutia maloletého...

Posted by Polícia SR - Bratislavský kraj on Monday, January 10, 2022

K útokům mezi dětmi v opuštěném areálu bývalého zemědělského družstva mělo docházet i v minulosti. Podle policie vyšetřovatel bratislavské kriminálky zahájil v této souvislosti trestní stíhání ve věci úmyslného trestného činu ublížení na zdraví, a to s úmyslným trestným činem výtržnictví.

Dcera se trápí, bojím se o ni

„Čekali jsme na ni u vlaku, nevystoupila, tak jsme šli kolem dědiny. Pak jsme přišli domů a volali policisté, že je dobitá a opitá,“ plakala matka dívky. „Nezasloužila si to, je jí 11 let. Je toho celý internet. Za půl dne to pomalu věděly celé dva okresy. Vím, že ji to trápí, ale neumím jí pomoci. Bojím se, aby si něco neudělala,“ obává se matka. Dívka se do své současné školy prý už nevrátí.

U dívky se může objevit posttraumatická stresová porucha. „S odstupem času se jí budou v takových retrospektivách promítat určité záběry skutku. To ji bude dostávat do stavu, jako kdyby tuto situaci znovu prožívala, a tím pádem vzniknou negativní emoce, jako jsou úzkosti, strachy, deprese,“ varovala klinická psycholožka Kata Piačková.

Tagy:

Hlavní zprávy

Jako u blbejch na dvorku. Chaos už dosáhl vrcholu, kritizuje Neff vládní opatření
Pořady

Jako u blbejch na dvorku. Chaos už dosáhl vrcholu, kritizuje Neff vládní opatření

Komunikační chaos ministerstva zdravotnictví už dosáhl vrcholu. Je to jako „u blbejch na dvorku“, nešetřil kritikou na konto vládních opatření spisovatel Ondřej Neff v pořadu Co Čech, to politik na CNN Prima NEWS. Třebaže sám podporuje vakcinaci, nelíbí se mu, že vláda otálí se zrušením vyhlášky o povinném očkování. Komunikace ze strany ministra Vlastimila Válka (TOP 09) a jeho resortu není nejšťastnější ani podle dalších dvou hostů pořadu – exministra Romana Prymuly a bývalého politika Vítězslava Jandáka.

Černý scénář nemůžeme vyloučit, varoval Dušek. Předpověděl vrchol omikronové vlny

Rizikový scénář nejde vyloučit, podle aktuálního vývoje ale kolaps nemocnic nehrozí, míní šéf Ústavu zdravotnických informací a statistiky Ladislav Dušek. Počet hospitalizovaných s covidem totiž v Česku několikátý den v řadě klesá. Potvrzuje se tak zatím teorie, že omikronem se nakazí více lidí, budou mít ale lehčí průběh. Většina států Evropy se přesto na vrchol vlny omikronu poctivě připravuje, včetně krizových scénářů.

Největší akvizice v historii her. Microsoft kupuje herního giganta Activision Blizzard

Americká softwarová společnost Microsoft koupí za 68,7 miliardy dolarů (zhruba 1,5 bilionu korun) vývojáře a vydavatele Activision Blizzard. Ten mimo jiné vlastní úspěšné herní značky jako Call of Duty, World of Warcraft, Diablo nebo Candy Crush. Po dokončení transakce bude Microsoft třetí největší herní firmou na světě podle výše tržeb za společnostmi Tencent a Sony.

Udělali strašné svinstvo. Manželství Harryho a Meghan nevěřím, říká historik

Na manželství prince Harryho a Meghan Markleové by historik a odborník na královskou rodinu Martin Kovář nevsadil. „Ve Velké Británii končí rozvodem více než 50 procent manželství, v USA je číslo ještě vyšší,“ řekl v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS. Připomněl také obvinění z rasismu, které Sussexové loni vznesli vůči nejmenovanému členu královské rodiny. To označil za „strašné svinstvo“, protože nedali druhé straně možnost se hájit.

reklama

Domácí zpravodajství

Vnímejte realitu a vystupte z bubliny paní Schillerové, opřel se Skopeček do Nachera

Vnímejte realitu a vystupte z bubliny bývalé ministryně financí Aleny Schillerové (ANO), vmetl poslanci hnutí ANO Patriku Nacherovi místopředseda Sněmovny Jan Skopeček (ODS). Oba hosté se ve vysílání CNN Prima NEWS pohádali kvůli inflaci nebo stavu státního rozpočtu. Podle Nachera je země v dobré kondici a inflace je dovezená. Skopeček oponuje a vyčítá minulému kabinetu velké zadlužení.

reklama