AKTUÁLNĚ: Lubomír Zaorálek měl vážnou dopravní nehodu nedaleko Znojma

AKTUÁLNĚ: Lubomír Zaorálek měl vážnou dopravní nehodu nedaleko Znojma

Exkluzivně: Náš štáb je na místě, kde měl vážnou dopravní nehodu ministr zahraničí Lubomír Zaorálek. Ten byl vrtulníkem...

Posted by Zpravodajství FTV Prima on Friday, September 15, 2017

V podvečerních hodinách, přesněji v 19:48 mělo dojít k vážné dopravní nehodě vozidel ochranné služby. V autě, jak policisté potvrdili našemu reportérovi Michalovi Janotkovi, byla chraněná osoba ročník 1956. Dle dostupných informacích by se tak mohlo jednat o ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka. Ten měl být helikoptérou se zraněním hlavy převezen do nemocnice v brněnských Bohunicích. Nehoda se stala kousek nedaleko Znojma.

Tisková zpráva: Ministerstvo zahraničních věcí ČR potvrzuje, že dnes ve večerních hodinách došlo na Znojemsku k dopravní nehodě vozidla ochranné služby řízeném pracovníkem Ochranné služby Policie ČR, ve kterém cestoval ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek. V důsledku nehody byl zraněn ministr zahraničních věcí, který byl krátce po nehodě převezen do brněnské nemocnice.

Při nehodě utrpěl zranění hlavy, jeho zdravotní stav je nicméně dobrý. Z nemocnice byl již propuštěn do domácí péče. Okolnosti nehody v tuto chvíli vyšetřuje policie.

Tagy:
nehoda Znojmo Lubomír Zaorálek